Mercedes-Benz CLA 220
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 09.2017 · Vācija | ||||||
| Mileage | 177 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.1, 130 kW 651930 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | WDD1179031N579371 | ||||||
| Reg. nr. | 285RFP | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Ārkārtas izsaukumu sistēma eCall
- Elektroniskā stāvbremze
- Bremzes
- Pretaizdzīšanas drošības skrūves/uzgriežņi
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
- Kalnu bremze
Komforts
- Panorāmas jumts: ar elektriskajām žalūzijām
- Elektriski apsildāms vējstikls
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar atmiņu, salokāms
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu, priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Iekštelpu durvju apgaismojums: izvēles krāsa
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Pielāgojams noskaņas apgaismojums
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Bagāžnieka paklājiņš: tekstils
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Informācijas panelis
- Centrālā konsole
- Pusādas apdare
- Tekstila apdare
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji
- Aizmugurējie lukturi
- Tālās gaismas palīgsistēma
Riepas un diski
- Riepu remonta komplekts
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: vissezonas riepas
- Iekļauti vieglmetāla diski
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.1 l |
| Cubic capacity: | 2143 cm³ |
| Power: | 130 kW |
| City fuel cons.: | 5 l/100 km |
| Highway: | 3.9 l/100 km |
| Average: | 4.3 l/100 km |
| CO₂ emission: | 108 g/km |
| Maximum speed: | 228 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4686 mm |
| Width: | 1777 mm |
| Height: | 1456 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1555 kg |
| Technical max. mass: | 2050 kg |
| Load bearing capacity: | 495 kg |
| Max braked trailer weight: | 1500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2699 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Mercedes-Benz CLA 220 130kW
Ökonoomne ja stiilne Mersu! Auto on hästi hoitud. Kaasa tulevad valuvelgedel talverehvid. Hiljuti on vahetatud aku (2026). Hea kombinatsioon mugavusest, ökonoomsusest ja sportlikust välimusest!
Motor vehicle tax
Annual tax: 91 €
Registration fee: 405 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Mercedes-Benz CLA 220
2017, 257 000 km
18 500 €
218 €/month
Mercedes-Benz CLA 200
2016, 200 597 km
14 299 €
169 €/month
Mercedes-Benz CLA 200
2018, 263 391 km
14 299 €
169 €/month
Mercedes-Benz CLA 200
2015, 138 000 km
14 900 €
170 €/month
Mercedes-Benz CLA 200 Shooting Brake
2017, 179 000 km
15 999 €
189 €/month
Mercedes-Benz CLA 200
2018, 154 000 km
16 800 €
198 €/month