Audi A6
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 05.2008 · Vācija | ||||||
| Mileage | 338 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 3.0, 171 kW ASB | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WAUZZZ4F18N104556 | ||||||
| Reg. nr. | 995BYT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Pneimatiskā piekare: priekšpuse, aiz
- Regulējama piekare
- 12 V kontaktligzda
- Lūka: stikls, elektrisks
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana): dzinējs, salons, no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, pašaptumšojošs
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: ādas pārklājums
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu, priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Priekšējais roku balsts: regulējams, ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Rullveida žalūzijas uz aizmugurējā loga
- Rullo žalūzijas uz durvīm
- Prožektori
- Āra temperatūras displejs
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Automātiski apsildāmi vējstiklu mazgātāji
- Papildu salona apsilde
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kāju paklājiņi: gumija, tekstils
- Informācijas panelis
- Virsraksts: tumšs
- Ādas apdare: melns
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Navigācijas ierīce
- Stereo: usb ports
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
- Zemfrekvences skaļrunis
- CD atskaņotājs
Lukturi
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors: automātiska
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Rezerves ritenis
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis
- Bagāžas pārsegs
- Kravas nostiprināšanas āķi
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2967 cm³ |
| Power: | 171 kW |
| CO₂ emission: | 227 g/km |
| Maximum speed: | 242 km/h |
| Emission standard: | Euro 4 |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4933 mm |
| Width: | 1855 mm |
| Height: | 1453 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1900 kg |
| Technical max. mass: | 2455 kg |
| Load bearing capacity: | 555 kg |
| Max braked trailer weight: | 1900 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2857 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Tehniliselt heas seisukorras, leidub iluvigu (piltidel välja toodud). Viimase paari aasta jooksul tehtud palju remont- ja hooldustöid: uus esiklaas, esitule juhtmoodul, KKK vasakpoolne, KKK tihendid, pihustiseibid, tihendid, esimesed pidurikettad ja klotsid, heitgaaside andur, sillatala raami puksid, roolivõimu pump, mõlemad tagumised õhkpadjad, uus turbo, käigukasti õli, filter ja tihend, uued xenon pirnid osram night breaker, esimesed õõtshoovad, mootori padi, egr klapp, parem pooltelje ots, uus aku, esituled poleeritud. Lisaks korralised hooldused.Auto on originaalseades, midagi välja pole programeeritud, kõik toimib nii nagu peab.
Motor vehicle tax
Annual tax: 125 €
Registration fee: 644 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.