Volvo XC90 MY16 Polestar AWD Inscription Intelli PRO Lux
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 10.2015 · Itālija | ||||||
| Mileage | 174 300 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | SUV, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 165 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| Warranty | jah | ||||||
| VIN | YV1LCA4BCG1033325 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
- Kalnu bremze
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Automātiskās novietošanas funkcija
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, ar atmiņu, pašaptumšojošs
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Ventilējami sēdekļi: priekšpuse
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Komforta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Spoguļi saules aizsargos
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Automātiski apsildāmi vējstiklu mazgātāji
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Ādas apdare
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Automašīnas tālrunis
- Stereo: oriģināls, usb ports
- Skaļruņi
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Tālās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Riepu remonta komplekts
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis: elektrisks, pārnēsājams
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Piekabes stabilizācijas sistēma
- Brauciena skaitītājs
- Mudeliaasta MY2016
- D5 AWD Polestar optimeerimine 171kW (Passist 165kW)
- FCW hoiatuse kuvamine esiklaasile
- Full-LED esituled, koos kurvitule funktsiooniga ja aktiivsete kaugtulede ümberlülitamisega
- LED kurvitule funktsiooniga udutuled
- ACC - Adaptiivne ees sõitva sõidukiga distantsi hoidev püsikiirus koos automaatpidurdusega
- Lane-Keeping Aid - Akiivne sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Traffic Sign information
- BLIS - Blind spot info, info sõidukite kohta pimealas
- Cross Traffic Alert - Tagurdades hoiatab ristuva sõiduki, jalgratturi ja jalakäija eest
- Luxury Seats package
- Nappa Perforated "Blonde" beež nahksisu
- Täis-elektriliselt reguleeritavad 2x esiistmed, mäludega
- Reguleeritav nimmetugi, küljetoed ja istmepadi esiistmetele, elektriliselt
- 2 x Ventileeritavad & soojendusega esiistmed
- Soojendusega klaasipesudüüsid
- Linear walnut iluliistud salongis
- Sensus High Performance stereosüsteem
- Parkimisandurid ees, külgedel ja taga
- Parkimiskaamera
- Semi-autonomous poolautonoomne parkimine
- Comfort elektriline pagasiluuk - nupust & puldist
- 20" Volvo valuvelg
- Volvo originaal pamperi taha klapitav veokonks
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1969 cm³ |
| Power: | 165 kW |
| City fuel cons.: | 6.4 l/100 km |
| Highway: | 5.5 l/100 km |
| Average: | 5.8 l/100 km |
| CO₂ emission: | 152 g/km |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | SUV |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4950 mm |
| Width: | 1931 mm |
| Height: | 1732 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1995 kg |
| Technical max. mass: | 2630 kg |
| Load bearing capacity: | 635 kg |
| Weight of road train: | 5330 kg |
| Max braked trailer weight: | 2700 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2984 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
ACC Nappa Vent BLIS Cam Konks MY2016
Korrapäraselt hooldatud, Info-Auto Volvo ajalooga.Teostatud Volvo poolt pakutav & sertifitseeritud Polestar optimeerimine (passis 165kW)
https://volvocars.infoauto.ee/teenindus/polestar-mootorihaalestus
// Carcom garantii
Oleme kõigi pankade ametlik koostööpartner.
Võtame sissemakseks teie olemasoleva sõiduki!
Uuri lisa www.CARCOM.ee // 22 aastat Carcomi.
Motor vehicle tax
Annual tax: 290 €
Registration fee: 852 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Volvo XC90
2016, 330 214 km
20 999 €
234 €/month
Volvo XC90
2016, 135 000 km
23 900 €
272 €/month
Volvo XC90
2015, 152 700 km
25 499 €
300 €/month
BMW X3
2017, 171 000 km
22 900 €
271 €/month
Land Rover Range Rover Sport
2017, 255 356 km
22 900 €
256 €/month
Audi A7
2016, 193 000 km
22 900 €
271 €/month