BMW X5 45e xDrive M-Sportpakett
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 03.2021 · Vācija | ||||||
| Mileage | 158 408 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Uzlādējams hibrīds (benzīns/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 3.0, 210 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| Warranty | jah | ||||||
| VIN | WBATA610609G00710 | ||||||
| Reg. nr. | 981NPY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Pneimatiskā piekare
- Panorāmas jumts
- Lūka
- Servo durvju aizvērējs
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis
- Gaisa kondicionēšana
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera
- Informācijas attēlošana uz vējstikla
- Stūre: daudzfunkcionāls, ar apkuri, sporta stūre
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Elektriski regulējami sēdekļi
- Ventilējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Komforta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Navigācijas ierīce
- Automašīnas dators
- Stereo: harman/kardon w
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Tālās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vieglmetāla diski
Cits
- Salona un bagāžas nodalījuma atdalošais tīkls
- BMW Laser Light
- M Sportpakett
- Sport-automaatkäigukast
- M Sportpidurid
- punased pidurisadulad
- M Aerodünaamikapakett
- High-gloss Shadowline
- Integraalne aktiivroolimine
- Surround View kaamerad
- Bmw Drive Recorder
- Juhi assistent Professional
- Parkimisassistent Plus
- Bmw Live Cockpit Professional
- Esiistmete soojenduse pakett koos keskmise käetoe
- uste käetugede ja rooli soojendusega
- Massaažifunktsiooniga esiistmed
- Antratsiithall laepolster
- Panipaigapakett
- Sõiduk on toodud Saksamaalt 01.2025.a
- LKF-i andmetel ei ole sõiduk osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis
- kergmetallveljed (20")
- turvapatjade arv (6)
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Uzlādējams hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2998 cm³ |
| Power: | 210 kW |
| CO₂ emission: | 30 g/km |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4922 mm |
| Width: | 2004 mm |
| Height: | 1745 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2630 kg |
| Technical max. mass: | 3150 kg |
| Load bearing capacity: | 520 kg |
| Weight of road train: | 5850 kg |
| Max braked trailer weight: | 2700 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2975 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 430 €
Registration fee: 1172 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.