Hyundai ix35
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 08.2013 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 248 031 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Minivan, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 135 kW D4HA | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | TMAJU81VDDJ451246 | ||||||
| Reg. nr. | 748BJS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Seller: Natalia
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse
- Bērnu slēdzene
- ABS bremzes
- Bremzes
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Gaisa kondicionēšana: gaisa kondicionēšana
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: aiz
- Digitālais instrumentu panelis
- Stūre: ādas pārklājums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse, aiz
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Pielāgojams noskaņas apgaismojums
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Informācijas panelis
- Virsraksts: spilgts, tekstils
Multimēdija
- Navigācijas ierīce: ar balss komandām
- Brīvroku sistēma
- CD atskaņotājs
Riepas un diski
- Rezerves ritenis: pilna izmēra
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas vasaras riepas
Cits
- AUTO VAJAB REMONTI
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1995 cm³ |
| Power: | 135 kW |
| City fuel cons.: | 9.1 l/100 km |
| Highway: | 6 l/100 km |
| Average: | 7.1 l/100 km |
| CO₂ emission: | 187 g/km |
| Maximum speed: | 195 km/h |
| Emission standard: | Euro 5 |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Minivan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4410 mm |
| Width: | 1820 mm |
| Height: | 1660 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1717 kg |
| Technical max. mass: | 2140 kg |
| Load bearing capacity: | 423 kg |
| Max braked trailer weight: | 1600 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2640 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Auto vajab remontiMotor vehicle tax
Annual tax: 202 €
Registration fee: 791 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.