Toyota RAV4
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 03.2015 | ||||||
| Mileage | 236 000 km | ||||||
| Body type | Minivan, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 111 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| Tehnoülevaatus | 08.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostas atgādinājums
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiskās avārijas gaismas
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis
- Gaisa kondicionēšana
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera: aiz
- Regulējama stūres kolonna
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji
- Priekšējais roku balsts
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Jumta reliņi
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Stereo: usb ports, aux ieeja
- Skaļruņi
- Bluetooth
Lukturi
- Miglas lukturi
- Lukturu korektors
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Rezerves ritenis
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Power: | 111 kW |
| City fuel cons.: | 9.2 l/100 km |
| Highway: | 6 l/100 km |
| Average: | 7.2 l/100 km |
| Maximum speed: | 185 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Minivan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4570 mm |
| Width: | 1845 mm |
| Height: | 1705 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1685 kg |
| Technical max. mass: | 2110 kg |
| Load bearing capacity: | 425 kg |
| Wheelbase: | 2660 mm |
Papildu informācija
Toyota Rav4 2,0 111kw 2015a.
Ülevaatus 08.2026. Kaasa talverehvid(naastud). Registreerimistasu makstud!
Motor vehicle tax
Annual tax: 210 €
Registration fee: 645 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Toyota RAV4
2014, 200 000 km
13 900 €
169 €/month
Toyota RAV4
2014, 156 057 km
13 990 €
170 €/month
Kia Sportage
2017, 168 000 km
12 700 €
149 €/month
Kia Sportage
2017, 164 115 km
12 900 €
144 €/month
Honda CR-V
2015, 188 670 km
13 000 €
153 €/month
Subaru Forester
2015, 141 145 km
13 100 €
149 €/month