Honda CR-V
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 01.2022 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 74 000 km | ||||||
| Body type | Minivan, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Hibrīds (benzīns/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 107 kW LFB1 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | JHMRT5850MX206593 | ||||||
| Reg. nr. | 593GFG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2028 | ||||||
Seller: Aleksei
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Ārkārtas izsaukumu sistēma eCall
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzes
- Signalizācijas sistēma
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- 220 V kontaktligzda
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Gaisa kondicionēšana
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Borta kamera
- Centrālā atslēga
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kāju paklājiņi: gumija, tekstils
- Bagāžnieka paklājiņš: gumija
- Informācijas panelis
- Centrālā konsole
- Virsraksts: tumšs
- Ādas apdare: melns
Multimēdija
- Ekrāns
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce
- Wi-Fi
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
Cits
- Salona un bagāžas nodalījuma atdalošais tīkls
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1993 cm³ |
| Power: | 107 kW |
| City fuel cons.: | 5.3 l/100 km |
| Highway: | 5.4 l/100 km |
| Average: | 5.3 l/100 km |
| CO₂ emission: | 151 g/km |
| Maximum speed: | 180 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Minivan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4600 mm |
| Width: | 1855 mm |
| Height: | 1671 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1692 kg |
| Technical max. mass: | 2240 kg |
| Load bearing capacity: | 548 kg |
| Max braked trailer weight: | 750 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 600 kg |
| Wheelbase: | 2663 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Batmobile
Black EditionOstetud ja hooldatud ainult esinduses
Garantii kuni 01 2027
Motor vehicle tax
Annual tax: 249 €
Registration fee: 948 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Renault Arkana
2023, 44 000 km
21 700 €
248 €/month
Toyota Corolla
2021, 47 677 km
21 895 €
251 €/month
Toyota Corolla
2022, 79 970 km
21 900 €
235 €/month
Toyota Corolla
2022, 73 423 km
21 900 €
251 €/month
Hyundai Tucson
2021, 100 878 km
21 900 €
251 €/month
Škoda Octavia
2023, 70 203 km
21 990 €
236 €/month