DUCATI Monster
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 08.2008 · Itālija | ||||||
| Mileage | 30 800 km | ||||||
| Body type | Classical motorcycle, 2 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 0.7, 55 kW 696 (A2) | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | ZDMM501AA8B009663 | ||||||
| Reg. nr. | 82DA | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Seller: Veiko
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Imobilizators
Komforts
- USB
- Digitālais instrumentu panelis
Cits
- Sporta izpūtējs
- MIVV summutid
- Hepco & Becker kohver
- Givi paagikott
- USB-laadija
- Rizoma kukkumispunnid
- Väga kerge ja lihtsalt juhitav ratas, mis sobib ka algajale. MIVV summutid on mõnusa tummise häälega (db killerid olemas). Paigaldatud kukkumispunnid.
- Sügisel hooldatud ja kõik teadaolevad vead kõrvaldatud. Lisaks vahetatud kõik vedelikud (mootoriõli, piduri- ja sidurivedelik) ning õlifilter. Ratas on heas korras ning ei vaja lisaväljaminekuid - võta ja sõida!
- Varasemad hooldused tehtud kõik õigeaegselt Bikepointis. Üle-eelmisel aastal tehtud suur hooldus ja vahetatud tagarehv. Uus Yuasa aku.
- Ratas talvitunud alati garaažis pukkide peal katte all.
- Kaasa tulevad Hepco & Becker tagumine kohver, kuhu mahub kenasti näiteks kiiver ja kindad, ning telefonitaskuga Givi paagikott.
- Akulaadimise juhe kõrvale välja toodud lihtsamaks laadimiseks. Istme all olemas Ducati originaal tööriistakomplekt.
- Kahed komplekti võtmeid (ratas + kohver).
- Odomeetri näit 30800 km kuid koguläbisõit 22151 km rohkem kuna eelmise omaniku ajal vahetatud spidomeetriplokk (vt sõiduki taustakontrolli Maanteeameti lehelt).
- Passis 25 kw (A2 kategooria) - soovi korral võimalik piiraja taas peale panna.
- Täpsem spetsifikatsioon ja ülevaade: https://www.motorcyclespecs.co.za/model/ducati/ducati_monster_696%2008.htm
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 0.7 l |
| Cubic capacity: | 696 cm³ |
| Power: | 55 kW |
| Fuel tank capacity: | 15 l |
| Acceleration 0-100 km/h: | 4 s |
| Maximum speed: | 200 km/h |
| Emission standard: | Euro 3 |
Body and seats
| Krāsa: | Sarkans |
| Body type: | Classical motorcycle |
| Sēdvietas: | 2 gab |
| Length: | 2100 mm |
| Width: | 780 mm |
| Height: | 1045 mm |
| Vehicle category: | L3e |
| Transportlīdzekļa tips: | Mototechnics |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 183 kg |
| Technical max. mass: | 390 kg |
| Load bearing capacity: | 207 kg |
| Wheelbase: | 1450 mm |
| Number of axles: | 2 |
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.