Porsche Cayenne
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 06.2015 · Latvija | ||||||
| Mileage | 229 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Van, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 3.0, 193 kW CVVA | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WP1ZZZ92ZFLA44886 | ||||||
| Reg. nr. | 463TVB | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Seller: Laur
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzes
- Signalizācijas sistēma: ar slīpuma sensoru
- Bremzēšanas spēka monitors
- Kalnu bremze
Komforts
- Regulējama piekare
- Panorāmas jumts: atverams, ar rullo žalūziju, ar elektriskajām žalūzijām
- Atdzesēta cimdu kaste: priekšpuse
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna: elektrisks
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji
- Priekšējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Spoguļi saules aizsargos: 2 gab
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Peļķes gaismas
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kāju paklājiņi: gumija, tekstils
- Atvilktnes zem priekšējiem sēdekļiem
- Krūzīšu turētāji
- Ādas apdare
Multimēdija
- Ekrāns: skārienjutīgs
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Stereo: usb ports
- Skaļruņi
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Lukturu korektors
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Riepu remonta komplekts
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: vissezonas riepas
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis
- Automaatsed LED Matrix esituled, Solar esiklaas, Bose helisüsteem, topelt aknaklaasid, elekriline kärukonks, elektriline panoraamkatus rulooga, elektriline vedrustus (Comfort, Sport, Sport plus), võtmeta käivitus, mäludega istmed, roolisoojendi, soft-close uksed (4tk), pimenurgaandur, keyless sisenemine, home coming & leaving lights, talverehvid 19' eraldi velgedel, ukselingi tuled, varguskindel immobilisaator, PCM, jahutusega kindalaegas, parkimistuled, automaatselt tumenev tahavaatepeegel, pimenurgaandurid.
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2967 cm³ |
| Power: | 193 kW |
| City fuel cons.: | 7.6 l/100 km |
| Highway: | 6 l/100 km |
| Average: | 6.6 l/100 km |
| Fuel tank capacity: | 100 l |
| CO₂ emission: | 173 g/km |
| Maximum speed: | 221 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Van |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4855 mm |
| Width: | 1954 mm |
| Height: | 1719 mm |
| Vehicle category: | N1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Furgons |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2185 kg |
| Technical max. mass: | 2870 kg |
| Load bearing capacity: | 685 kg |
| Max braked trailer weight: | 3500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2895 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Panoraam, soft-close, kärukonks
Motor vehicle tax
Annual tax: 386 €
Registration fee: 1167 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Porsche Cayenne
2015, 251 500 km
24 900 €
295 €/month
Porsche Cayenne
2017, 269 000 km
27 500 €
307 €/month
Porsche Cayenne
2015, 92 850 km
41 000 €
471 €/month
Jeep Grand Cherokee
2017, 140 000 km
22 950 €
264 €/month
Volkswagen Touareg
2017, 186 000 km
22 999 €
256 €/month
Nissan Navara
2016, 202 400 km
22 999 €
272 €/month