Mercedes-Benz T 180 d First Edition
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 10.2022 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 49 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Minivan, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 1.5, 85 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | W1V4208331U314636 | ||||||
| Reg. nr. | 662CSY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: priekšpuse, aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji
- Ādas apdare
Multimēdija
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo
- Skaļruņi
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Tālās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 1.5 l |
| Cubic capacity: | 1461 cm³ |
| Power: | 85 kW |
| CO₂ emission: | 147 g/km |
| Maximum speed: | 177 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Minivan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4488 mm |
| Width: | 1859 mm |
| Height: | 1800 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1741 kg |
| Technical max. mass: | 2199 kg |
| Load bearing capacity: | 458 kg |
| Weight of road train: | 3699 kg |
| Max braked trailer weight: | 1500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2716 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
REGISTREERIMISTASU HINNA SEES!
- Sõiduk MERCEDES-BENZ T 180 D (662CSY) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis.- Ostame tagasi Teie praeguse sõiduki.
- REGISTREERIMISTASU HINNA SEES!
Motor vehicle tax
Annual tax: 220 €
Registration fee: 984 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Mercedes-Benz T 180
2022, 107 200 km
20 490 €
234 €/month
Mercedes-Benz T 180
2022, 36 230 km
24 990 €
269 €/month
Citroën C4
2023, 39 846 km
21 900 €
235 €/month
Citroën Berlingo
2022, 72 180 km
21 990 €
236 €/month
Peugeot 3008
2022, 40 236 km
22 990 €
264 €/month
Peugeot 508
2024, 24 669 km
24 800 €
267 €/month