Renault Kangoo Extra L1
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 06.2023 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 20 944 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Van, 5 durvis, 2 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 1.5, 85 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| Warranty | 06.2028 või 150 000km | ||||||
| VIN | VF1RFK00071023993 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Imobilizators
- Bremzēšanas spēka monitors
- Kalnu bremze
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls
- Sēdekļu sildītāji
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga
Salons
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse
- Pusādas apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports, mp3 atskaņotājs
- Skaļruņi
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Vasaras riepas
Cits
- Piekabes āķis
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 1.5 l |
| Cubic capacity: | 1461 cm³ |
| Power: | 85 kW |
| CO₂ emission: | 146 g/km |
| Maximum speed: | 175 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Van |
| Sēdvietas: | 2 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4488 mm |
| Width: | 1859 mm |
| Height: | 1808 mm |
| Vehicle category: | N1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Furgons |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1617 kg |
| Technical max. mass: | 2040 kg |
| Load bearing capacity: | 423 kg |
| Weight of road train: | 3540 kg |
| Max braked trailer weight: | 1500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2716 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Väike läbisõit
Motor vehicle tax
Annual tax: 153 €
Registration fee: 866 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.