BMW X6
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 11.2020 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 114 500 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Urban SUV, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 3.0, 195 kW B57D30A | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WBAGT2103L9C94509 | ||||||
| Reg. nr. | 568WNT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Automātiskās avārijas gaismas
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Brīdinājums par šķērsvirziena satiksmi
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzes
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
- Kalnu bremze
Komforts
- Regulējama piekare
- Elektriski apsildāms vējstikls
- 12 V kontaktligzda: 2 gab
- USB: usb-c
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Attālā palaišana: ar tālvadības pulti
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Automātiskās novietošanas funkcija
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, ar atmiņu, pašaptumšojošs, salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera: priekšpuse, aiz, 360
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz, 360
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Digitālais instrumentu panelis
- Informācijas attēlošana uz vējstikla
- Bezvadu tālruņa uzlāde
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums, elektrisks, ar atmiņu
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu, priekšpuse
- Ar gaisu regulējami sēdekļi
- Ventilējami sēdekļi: priekšpuse
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Komforta sēdekļi: priekšpuse
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Iekštelpu durvju apgaismojums: izvēles krāsa
- Prožektori: izvēles krāsa
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Pielāgojams noskaņas apgaismojums
- Diferenciālis
- Automātiski apsildāmi vējstiklu mazgātāji
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Aizmugurējā loga apsilde
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: lāzers
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji: led
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Lukturu korektors: automātiska
- Priekšējo lukturu mazgātāji
- Papildu gaismas
Riepas un diski
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas vasaras riepas
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Pakāpienu dēļi
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2993 cm³ |
| Power: | 195 kW |
| City fuel cons.: | 6.7 l/100 km |
| Highway: | 5.7 l/100 km |
| Average: | 6.1 l/100 km |
| CO₂ emission: | 203 g/km |
| Maximum speed: | 230 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Urban SUV |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4935 mm |
| Width: | 2004 mm |
| Height: | 1696 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2226 kg |
| Technical max. mass: | 2860 kg |
| Load bearing capacity: | 634 kg |
| Max braked trailer weight: | 1900 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2975 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
BMW X6 3.0 diisel
Müüa väga heas korras BMW X6, millele on hiljuti teostatud põhjalik tehniline kontroll ning täishooldus. Hoolduse käigus vahetati ka esimesed pidurikettad ja piduriklotsid. Kõik tööd on tehtud BMW-dele spetsialiseerunud Bimmeris.Auto all on uued kvaliteetsed Yokohama suverehvid, mis tagavad hea sõidumugavuse ja kindla juhitavuse.
Lisaks tulevad autoga ka kaasa korralikud Nokiani naastrehvid koos BMW orignaalvelgedega (20 tollised).
Sõiduk on hästi hoitud, tehniliselt heas seisukorras ning valmis koheselt uuele omanikule muretuteks kilomeetriteks.
Motor vehicle tax
Annual tax: 630 €
Registration fee: 2207 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
BMW X6
2020, 114 000 km
59 900 €
688 €/month
BMW X6
2020, 92 300 km
63 500 €
683 €/month
Audi S6
2021, 90 740 km
54 534 €
626 €/month
Mercedes-Benz V 300
2022, 119 000 km
58 900 €
633 €/month
Mercedes-Benz GLE 400
2020, 89 600 km
59 900 €
644 €/month
Mercedes-Benz V 300
2021, 139 126 km
59 900 €
644 €/month