Škoda Karoq Elegance DIESEL PLUS 7-k DSG
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 01.2019 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 42 401 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 1.6, 85 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | TMBJG7NU8K2010786 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Elektriski apsildāms vējstikls
- 12 V kontaktligzda
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: ar kājas žestu, no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kāju paklājiņi
- Krūzīšu turētāji
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports, atmiņas kartes slots
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
- Zemfrekvences skaļrunis
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Tālās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
Riepas un diski
- Rezerves ritenis
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
- Elektriliselt avatav ja suletav tagaluuk koos funktsiooniga "Virtual Pedal"
- Parkimisandurid ees ja taga, akustilise hoiatussignaaliga, info kuvatakse ka raadio või navigatsiooniseadme ekraanile + "Manoeuvre Assist" abisüsteem
- Tagurduskaamera (pesuriga), kaamerapilt kuvatakse raadio või navigatsiooniseadme ekraanile koos suunajuhistega
- Soojendusega esiklaas
- Ruumisäästev varuratas, tungraud ja veljevõti
- Esilaternate pesurid
- Ettevalmistus haagisekonksu paigaldamiseks
- Interjööri LED-valgustuse pakett: LED-jalaruumivalgustus, LED-valgusribad esiuste ja armatuurlaua dekoratiivliistudes
- Kolme kodaraga, soojendusega multifunktsionaalne nahkrool raadio ja telefoni juhtimisega
- Adaptiivne kiirushoidik, säilitab eesliikujaga valitud pikivahet, vastavalt kiirendades või pidurdades
- aktiivne kiiruseni 160 km/h
- Pimenurga abisüsteem (Blind Spot Detection) + (Rear Traffic Alert)
- Mälufunktsiooniga küljepeeglid, automaatselt tumenevad ja kokkuklapitavad küljepeeglid koos integreeritud valgustitega
- Elektriliselt seadistatav juhiiste, mälufunktsiooniga
- Tagumiste istmete Varioflex kinnitussüsteem, pagasiruumi rulookate, 12V pistik pagasiruumis, valgustusega peeglid päikesesirmides
- Audiosüsteem Canton: 10 kõlarit, digitaalne võimendi, koguvõimsus 550W
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1598 cm³ |
| Power: | 85 kW |
| CO₂ emission: | 158 g/km |
| Maximum speed: | 186 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Bēšs |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4382 mm |
| Width: | 1841 mm |
| Height: | 1603 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1556 kg |
| Technical max. mass: | 1995 kg |
| Load bearing capacity: | 439 kg |
| Weight of road train: | 3495 kg |
| Max braked trailer weight: | 1500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2624 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Kessy, ACC, Canton
NR.14Viimane teostatud korraline hooldus 11.02.2026 läbisõidul 40931km
Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll
Motor vehicle tax
Annual tax: 157 €
Registration fee: 566 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.