Toyota Hilux Invincible
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 11.2022 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 67 900 km | ||||||
| Body type | 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.8, 150 kW 1GD | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | AHTBA3CD106230362 | ||||||
| Reg. nr. | 029HHB | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Aprīkojums
- + Line-X kasti katmine kaitsekihiga
- + Veokonks Toyota, jäik. 7 klemmiga pistikuga
- + Kaugkäivitus auto originaalpuldist
- + Nupust käivitusega automaat käigukastiga autole
- +Prolift
- + Secure-X kastilukk
- + 12v lisapistik kasti
- + Eritellimusel põrandamatid Inglismaalt - müra summutuse efektiga
- + Alumiiniumist musta värvi F-TOP kastikate 3-e voldina klapitav koos kabiinitoruga
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.8 l |
| Cubic capacity: | 2755 cm³ |
| Power: | 150 kW |
| CO₂ emission: | 248 g/km |
| Maximum speed: | 175 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Sudrabains |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 5325 mm |
| Width: | 1900 mm |
| Height: | 1815 mm |
| Vehicle category: | N1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Furgons |
Weights, trailer, wheelbase
| Kaubaruumi pikkus: | 1560 mm |
| Kaubaruumi laius: | 1560 mm |
| Kaubaruumi kõrgus: | 450 mm |
| Kerb mass: | 2251 kg |
| Technical max. mass: | 3210 kg |
| Load bearing capacity: | 959 kg |
| Max braked trailer weight: | 3500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3085 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Toyota Hilux DC 2.8 D-4D 4WD A/T
18-tollised mustad valuveljed (265/60 R18) • Maanteerehvid • Mustukseliist • LED-esituled koos LED-päevatuledega • Tagumised
elektriaknad • Eesmised elektriaknad • Toonklaas • Lamineeritud
esiklaas toonitud ülaribaga • Porikaitsmed ees ja taga • Tumehallid
uksekäepidemed • Eesmised udutuled (LED-tüüpi) • Sisseehitatud
suunatuledega küljepeeglid • Tumehallid elektriliselt reguleeritavad ja
kokkuklapitavad soojendusega küljepeeglid • Tumehall esivõre ümbris
• Tumehall tagumine põrkeraud • Tumehall eesmine allasõidutõke
• Kerevärvi eesmine põrkeraud • Automaatselt reguleeritava
kõrgusega esituled • Musta värvi astmelauad • Haiuimekujuline antenn;
• Tekstiilist põrandamatid • Ökosõidu näidik • PTC ja Viscous
lisakütteelemendid • Seiskamis- ja käivitussüsteem (Start & Stop)
• Valuveljega varuratas • Isetumenev tahavaatepeegel • Võtmeta
sisenemis- ja käivitussüsteem • Päikesesirm: juhil (hoidikuga),
kõrvalistujal (peegliga) • Valgustusega uksed • Käsitsi kallutatav
teleskooproolisammas • Nahkkattega rool ja käigukanginupp
• Hämaraandur koos Follow Me Home’i saatevalgustusega • 12 V
pistikupesa, 2 tk • Tuuleklaasi elektriline soojendus klaasipuhastite
puhkealas • Õietolmu õhufilter • Kahetsooniline automaatne
kliimaseade • Kohanduv kiirushoidik • Eesmised ja tagumised
parkimisandurid • Tahavaatekaamera
• Helisüsteemi ja telefoni juhtnupud roolil • 4,2-tolline värviline TFTuniversaalnäidik
• Bluetooth®-i vabakäesüsteem • JBLi
esmaklassiline helisüsteem koos 9 kõlariga • Nutitelefoni ühilduvus
(Apple CarPlay / Android Auto) • Toyota Touch® 2 & Go
navigatsioonisüsteem
• Immobilisaator • Alarmiseade ja immobilisaator • Sõidurajalt
lahkumise hoiatussüsteem • Liiklusmärkide jälgimise süsteem
• Kokkupõrke ennetussüsteem (PCS) koos jalakäijate ja jalgratturite
tuvastamise funktsiooniga • Automaatne hädaabi kõnesüsteem eCall
• Kõrvalistuja turvapadja automaatse väljalülitamise võimalus • Nõlvalt
laskumise abi (DAC) • Veojõukontroll (A-TRC) • Sõiduki
stabiilsuskontroll (VSC), nõlvaltstardiabi (HAC), haagise
õõtsumiskontrolli süsteem (TSC) • Blokeerumisvastane pidurisüsteem
(ABS) • Seitse SRS-turvapatja: juhi ja kõrvalistuja turvapadi,
põlveturvapadi, eesmine külgturvapadi ja turvakardin (CSA)
• Lapseistme kinnitussüsteem ISOFIX • 60 : 40 jaotusega
kokkuklapitavad ja ülestõstetavad tagaistmed • Soojendusega
esiistmed • Elektriliselt reguleeritav juhiistme seljatugi • Elektriliselt
ette- ja tahapoole liigutatav juhiiste • Juhiistme kõrguse elektriline
reguleerimine • Perforeeritud mustad nahast istmekatted
• Tagumine diferentsiaalilukk • Piiratud libisemisega diferentsiaal
(LSD) • Nelikveolüliti • Sujuva sõidu abi "Pitch and Bounce Control"
• Rataste pöördenurga näidik • Automaatselt vabanev esidiferentsiaal
(ADD)
Sõiduk on olnud meie firma tegevdirektori auto, vähe sõitnud ja väga hästi hoitud!
PS. Sõiduk TOYOTA HILUX (029HHB) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis.
Motor vehicle tax
Annual tax: 182 €
Registration fee: 1423 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Volkswagen Transporter
2023, 72 260 km
41 938 €
451 €/month
Škoda Superb
2024, 65 000 km
42 900 €
493 €/month
Audi A6
2024, 39 440 km
43 818 €
471 €/month
Ford Ranger
2021, 60 589 km
43 990 €
473 €/month
Volkswagen Transporter
2021, 54 270 km
44 758 €
481 €/month
Toyota Proace
2024, 49 590 km
44 758 €
481 €/month