There are no photos of this vehicle.
ALPINA B5
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 2006 · Japan | ||||||
| Mileage | 51 000 km | ||||||
| Body type | Sedan, 4 doors, 5 seats | ||||||
| Fuel | Petrol | ||||||
| Engine | 4.4, 368 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Rear-wheel drive | ||||||
| VIN | WAPB544005RH10043 | ||||||
Equipment
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Peeglid päikesesirmides
- Automaatselt tumenevad peeglid
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- 12v pistikupesad
- Tagaklaasi soojendus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Turvapadi
- Turvakardinad
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Stabiilsuskontroll
- Pidurdusjõukontroll
- Veojõukontroll
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Tuled
- Udutuled
- Xenon
- Esitulede pesurid
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja rattad
- Valuveljed
- Rehviparanduskomplekt
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Nahkkattega käigukanginupp
- Nahkkattega käsipidurikang
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Comfort istmed
- Katuseluuk
Audio, video, kommunikatsioon
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
- GSM antenn
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Sportvarustus
- Tagaspoiler
- Esispoiler
- Spoileriring
- Sportvedrustus
- Sportsummuti
Muu
- Reisiarvesti
- Kaubakinnituse konksud
- Välistemperatuuri näidik
- Michelin Pilot Sport 4 S suverehvid
- HiFi Speaker System stereo (CD, originaal)
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Petrol |
| Cubic capacity: | 4.4 l |
| Cubic capacity: | 4398 cm³ |
| Power: | 368 kW |
| City fuel cons.: | 16.6 l/100 km |
| Highway: | 8.7 l/100 km |
| Average: | 12.3 l/100 km |
| CO₂ emission: | 294 g/km |
Body and seats
| Color: | Blue |
| Body type: | Sedan |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 4 tk |
| Length: | 4841 mm |
| Width: | 1846 mm |
| Height: | 1468 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1795 kg |
| Technical max. mass: | 2260 kg |
| Load bearing capacity: | 465 kg |
| Weight of road train: | 4260 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2888 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Toodud riigist: JaapanSõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Müüa väga ilus, hea varustusega, hästi hoitud ja väga madala läbisõiduga ALPINA B5.
ALPINA B5 südameks on 4.4 V8 kompressoriga (supercharged) mootor, mis pakub väga tugevat jõudlust, aga samal ajal säilitab ALPINA-le omase sujuvuse ja luksusliku sõidutunde.
Auto on toodud Jaapanist, mis tähendab üldiselt väga head säilivust ja hoolikat kasutust. Eestis on auto olnud ühe hooliva omaniku käes.
Läbisõit on väga väike ning auto üldmulje on viisakas ja korrektne.
Sobib entusiastile, kes otsib midagi selgelt erilisemat kui tavaline 5. seeria.
Täielik raamatu hooldusajalugu:
- 1870 km
- 4011 km
- 5526 km
- 8028 km
- 9366 km
- 10 473 km
- 13 859 km
- 18 372 km
- 21 494 km
- 24 368 km
- 26 041 km
- 28 371 km
- 31 252 km
- 33 936 km
- 36 958 km
- 41 216 km
- 44 446 km
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Motor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 672 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point