Ford F 150
|
|||||||
| Būklė | Naudota | ||||||
| Initial reg. | 11.2018 · Estija | ||||||
| Mileage | 40 100 km | ||||||
| Komplektacija | Shelby Super Snake | ||||||
| Body type | 4 durys, 5 sėdimos vietos | ||||||
| Kuras | Benzinas | ||||||
| Variklis | 4.9, 559 kW | ||||||
| Transmisija | Automatinė | ||||||
| Pavara | Visų varomųjų ratų pavara | ||||||
| VIN | 1FTEW1EF4HFC70736 | ||||||
| Reg. nr. | 30ZPR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2025 | ||||||
Įranga
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Kohtvalgustid
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- Start-stopp süsteem
- Reguleeritav vedrustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Turvapadi
- Elektrooniline seisupidur
- Turvakardinad
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Stabiilsuskontroll
- Pidurdusjõukontroll
- Veojõukontroll
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Mägipidur
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Tuled
- Udutuled
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja rattad
- Suverehvid
- Valuveljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
Audio, video, kommunikatsioon
- Stereo
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- CD Box
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
Interjöör
- Iluliistud salongis
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Nahkkattega käigukanginupp
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Comfort istmed
- Panoraamkatus (klaasist)
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Sportvarustus
- Esispoiler
- Spoileriring
- Sportvedrustus
Muu
- Reisiarvesti
- Välistemperatuuri näidik
- peatoed (esiistmetel, tagaistmetel)
- digitaalne näidikutepaneel
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzinas |
| Cubic capacity: | 4.9 l |
| Cubic capacity: | 4949 cm³ |
| Power: | 559 kW |
Body and seats
| Spalva: | Raudonas |
| Sėdimos vietos: | 5 vnt |
| Durys: | 4 vnt |
| Length: | 5950 mm |
| Width: | 2050 mm |
| Height: | 1920 mm |
| Vehicle category: | N1G |
| Transporto priemonės tipas: | Furgonas |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2780 kg |
| Technical max. mass: | 3175 kg |
| Load bearing capacity: | 395 kg |
| Weight of road train: | 6675 kg |
| Max braked trailer weight: | 3500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3683 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Eestis arvel, ülevaatus kuni 06.2026Ostetud riigist: Eesti
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Auto on ostetud Eestist uuena ning neid on toodetud vaid limiteeritud arv - 150tk.
Pedantselt hoitud auto, mis seisab kuivas garaažis. Autol on 750 hobujõudu.
Loe artikklit:
https://auto.geenius.ee/test/proovisoit-760-hobujouline-shelby-f-150-marjal-asfaldil-on-hirmutav-ka-kogenud-juhi-jaoks/
Eesti Liikluskindlustuse Fondi kodulehe andmeil ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg kokku leppida.
Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272
Motor vehicle tax
Annual tax: 1006 €
Registration fee: 4439 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.