Ford F 150
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2018 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 40 100 km | ||||||
| Varustustase | Shelby Super Snake | ||||||
| Keretüüp | 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 4.9, 559 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | 1FTEW1EF4HFC70736 | ||||||
| Reg. nr. | 30ZPR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2025 | ||||||
Varustus
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Kohtvalgustid
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- Start-stopp süsteem
- Reguleeritav vedrustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Turvapadi
- Elektrooniline seisupidur
- Turvakardinad
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Stabiilsuskontroll
- Pidurdusjõukontroll
- Veojõukontroll
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Mägipidur
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Tuled
- Udutuled
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja rattad
- Suverehvid
- Valuveljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
Audio, video, kommunikatsioon
- Stereo
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- CD Box
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
Interjöör
- Iluliistud salongis
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Nahkkattega käigukanginupp
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Comfort istmed
- Panoraamkatus (klaasist)
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Sportvarustus
- Esispoiler
- Spoileriring
- Sportvedrustus
Muu
- Reisiarvesti
- Välistemperatuuri näidik
- peatoed (esiistmetel, tagaistmetel)
- digitaalne näidikutepaneel
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 4.9 l |
| Kubatuur: | 4949 cm³ |
| Võimsus: | 559 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5950 mm |
| Laius: | 2050 mm |
| Kõrgus: | 1920 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1G |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2780 kg |
| Täismass: | 3175 kg |
| Kandevõime: | 395 kg |
| Autorongi mass: | 6675 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3683 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Eestis arvel, ülevaatus kuni 06.2026Ostetud riigist: Eesti
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Auto on ostetud Eestist uuena ning neid on toodetud vaid limiteeritud arv - 150tk.
Pedantselt hoitud auto, mis seisab kuivas garaažis. Autol on 750 hobujõudu.
Loe artikklit:
https://auto.geenius.ee/test/proovisoit-760-hobujouline-shelby-f-150-marjal-asfaldil-on-hirmutav-ka-kogenud-juhi-jaoks/
Eesti Liikluskindlustuse Fondi kodulehe andmeil ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg kokku leppida.
Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 1006 €
Registreerimistasu: 4439 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.