Volkswagen Touareg
|
|||||||
| Būklė | Naudota | ||||||
| Initial reg. | 07.2024 · Estija | ||||||
| Mileage | 43 215 km | ||||||
| Body type | Wagon, 4/5 ust, 5 durys, 5 sėdimos vietos | ||||||
| Kuras | Dyzelinas | ||||||
| Variklis | 3.0, 170 kW | ||||||
| Transmisija | Automatinė | ||||||
| Pavara | Visų varomųjų ratų pavara | ||||||
| VIN | WVGZZZCR7RD022123 | ||||||
| Reg. nr. | 107DNG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2028 | ||||||
Įranga
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Ajam / Vedrustus
- 4Motion
- Adaptiivveermik (DCC) koos sõidurežiimi valikuga
Turva- ja ohutusvarustus
- Elektromehaaniline roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESC stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Elektriline käsipidur
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Lisapidurituli
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- Turvapadjad pea kohal
- Turvapadi juhi põlvede kohal
- 3-punkti turvavööd tagaistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem
- Signalisatsioon
- Signalisatsioon mahuanduriga ja kaldeanduriga
- Vihmasensor
- Külgturvapadi
- Immobilizer
- start blocker
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Kiiruse piiraja
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Proaktiivne sõitjakaitsesüsteem (Pre-Crash)
- Ümberreastumisabiline „Side Assist“
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Tahavaatekaamera „Rear View“
- 360° kaamera
- "Hädaabi"
- Parkimisandurid ees ja taga
- Parkimisandurid taga
- Start-Stop system
- Front view camera
- Lane Departure Warning
- Automated Parking
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Reguleeritav roolisammas
- Käiguvahetus roolilt
- Nahkkattega käigukanginupp
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Toonitud klaasid
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- Tagaklaasi soojendus
- Jalamatid tektiilist
- Jalamatid kummist
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad
- Suusakott
- Soojendusega rool
- Dimming mirror
- Soft close doors
- Remote climate control
- Kliimaseade "Climatronic"
- Nelja-tsooniline automaatne kliimaseade
- Lisaküte / ventilatsioon puldiga
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
- Lamellrehvid
- Rehviparanduskomplekt
Tuled
- Udutuled taga
- Esitulede pesurid
- Eraldi päevatuled
- Matrix LED esituled
- LED esituled
- Dünaamiline vilkuv tagatuli
- automaatne esitulede ulatuse reguleerimine
- Dynamic cornering lights
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- AUX-IN-liides
- USB liides
- Navigatsiooniseade
- Bluetooth liides
- Mobiiltelefoni liides
- Multifunktsionaalnäidik
- Programos ryšys
- Värviline multifunktsionaalnäidik
- Aktiivne teabeekraan
- Juhi infosüsteem
- USB-C input
- Wireless phone charger
- Voice commands
Istmed
- Nahkpolster
- Comfort istmed
- Istmesoojendused ees
- Elektriliselt reguleeritavad istmed mäludega
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Ventileeritavad istmed
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Massaažifunktsiooniga juhiiste
- Massaažifunktsiooniga reisija esiiste
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Katusereelingud
- Hooldusraamat
- Garantii
- Lisagarantii
- Metallikvärv
- Registreerimispakett
- Multiple key sets
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dyzelinas |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2967 cm³ |
| Power: | 170 kW |
| CO₂ emission: | 216 g/km |
Body and seats
| Spalva: | Mėlynas |
| Body type: | Wagon |
| Sėdimos vietos: | 5 vnt |
| Durys: | 5 vnt |
| Length: | 4902 mm |
| Width: | 1984 mm |
| Height: | 1687 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transporto priemonės tipas: | Lengvasis automobilis |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2240 kg |
| Technical max. mass: | 2850 kg |
| Load bearing capacity: | 610 kg |
| Weight of road train: | 6350 kg |
| Max braked trailer weight: | 3500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2899 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 728 €
Registration fee: 4426 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.