Volkswagen Touareg
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2024 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 43 215 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 170 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WVGZZZCR7RD022123 | ||||||
| Reg. nr. | 107DNG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2028 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Ajam / Vedrustus
- 4Motion
- Adaptiivveermik (DCC) koos sõidurežiimi valikuga
Turva- ja ohutusvarustus
- Elektromehaaniline roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESC stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Elektriline käsipidur
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Lisapidurituli
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- Turvapadjad pea kohal
- Turvapadi juhi põlvede kohal
- 3-punkti turvavööd tagaistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem
- Signalisatsioon
- Signalisatsioon mahuanduriga ja kaldeanduriga
- Vihmasensor
- Külgturvapadi
- Immobilizer
- start blocker
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Kiiruse piiraja
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Proaktiivne sõitjakaitsesüsteem (Pre-Crash)
- Ümberreastumisabiline „Side Assist“
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Tahavaatekaamera „Rear View“
- 360° kaamera
- "Hädaabi"
- Parkimisandurid ees ja taga
- Parkimisandurid taga
- Start-Stop system
- Front view camera
- Lane Departure Warning
- Automated Parking
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Reguleeritav roolisammas
- Käiguvahetus roolilt
- Nahkkattega käigukanginupp
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Toonitud klaasid
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- Tagaklaasi soojendus
- Jalamatid tektiilist
- Jalamatid kummist
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad
- Suusakott
- Soojendusega rool
- Dimming mirror
- Soft close doors
- Remote climate control
- Kliimaseade "Climatronic"
- Nelja-tsooniline automaatne kliimaseade
- Lisaküte / ventilatsioon puldiga
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
- Lamellrehvid
- Rehviparanduskomplekt
Tuled
- Udutuled taga
- Esitulede pesurid
- Eraldi päevatuled
- Matrix LED esituled
- LED esituled
- Dünaamiline vilkuv tagatuli
- automaatne esitulede ulatuse reguleerimine
- Dynamic cornering lights
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- AUX-IN-liides
- USB liides
- Navigatsiooniseade
- Bluetooth liides
- Mobiiltelefoni liides
- Multifunktsionaalnäidik
- Programos ryšys
- Värviline multifunktsionaalnäidik
- Aktiivne teabeekraan
- Juhi infosüsteem
- USB-C input
- Wireless phone charger
- Voice commands
Istmed
- Nahkpolster
- Comfort istmed
- Istmesoojendused ees
- Elektriliselt reguleeritavad istmed mäludega
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Ventileeritavad istmed
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Massaažifunktsiooniga juhiiste
- Massaažifunktsiooniga reisija esiiste
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Katusereelingud
- Hooldusraamat
- Garantii
- Lisagarantii
- Metallikvärv
- Registreerimispakett
- Multiple key sets
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2967 cm³ |
| Võimsus: | 170 kW |
| CO₂ emissioon: | 216 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4902 mm |
| Laius: | 1984 mm |
| Kõrgus: | 1687 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2240 kg |
| Täismass: | 2850 kg |
| Kandevõime: | 610 kg |
| Autorongi mass: | 6350 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2899 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 728 €
Registreerimistasu: 4426 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.