Iveco Eurocargo ML120E22 4X2 + 2 container
|
|||||||
| Būklė | Naudota | ||||||
| Initial reg. | 12.2013 | ||||||
| Mileage | 98 000 km | ||||||
| Kuras | Dyzelinas | ||||||
| Variklis | 160 kW | ||||||
| Transmisija | Mechaninė | ||||||
| VIN | ZCFA1EG1402543860 | ||||||
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dyzelinas |
| Power: | 160 kW |
| Emission standard: | Euro 5 |
Body and seats
| Transporto priemonės tipas: | Truck |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 5260 kg |
| Technical max. mass: | 12000 kg |
| Wheelbase: | 3650 mm |
| Number of axles: | 2 |
| Wheel formula: | 4x2 |
Additional information
Veoautod → KonksliftMootori töömaht: 5880 cm³
Juhi asukoht: Vasak
Värv: Punane
Kandevõime: 6740 kg
Registrimass: 12000 kg
Tõsteseadme tootja: Navara
Tõsteseadme mudel: 3600mm
Konteineri tüüp: Madel
Kaubaruumi pikkus: 4050 mm
Kaubaruumi laius: 2500 mm
Kaubaruumi kõrgus: 550 mm
Vedrustuse tüüp: Parabool
Vedrustuse tüüp: Õhk
Rehvimõõt 1. sild: 265/70R19,5
Vedav: jah
Rehvimõõt 2. sild: 265/70R19,5
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point