Iveco Eurocargo ML120E22 4X2 + 2 container
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2013 | ||||||
| Läbisõit | 98 000 km | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 160 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| VIN | ZCFA1EG1402543860 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Võimsus: | 160 kW |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Sõiduki tüüp: | Veok |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 5260 kg |
| Täismass: | 12000 kg |
| Teljevahe: | 3650 mm |
| Sildade arv: | 2 |
| Rattavalem: | 4x2 |
Lisainfo
Veoautod → KonksliftMootori töömaht: 5880 cm³
Juhi asukoht: Vasak
Värv: Punane
Kandevõime: 6740 kg
Registrimass: 12000 kg
Tõsteseadme tootja: Navara
Tõsteseadme mudel: 3600mm
Konteineri tüüp: Madel
Kaubaruumi pikkus: 4050 mm
Kaubaruumi laius: 2500 mm
Kaubaruumi kõrgus: 550 mm
Vedrustuse tüüp: Parabool
Vedrustuse tüüp: Õhk
Rehvimõõt 1. sild: 265/70R19,5
Vedav: jah
Rehvimõõt 2. sild: 265/70R19,5
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis