Peugeot Expert
|
|||||||
| Būklė | Naudota | ||||||
| Initial reg. | 02.2019 · Estija | ||||||
| Mileage | 185 000 km | ||||||
| Body type | Sedan, 4 durys, 3 sėdimos vietos | ||||||
| Kuras | Dyzelinas | ||||||
| Variklis | 1.6, 85 kW | ||||||
| Transmisija | Mechaninė | ||||||
| Pavara | Priekiniai varomieji ratai | ||||||
| VIN | VF3VBBHXHJZ133910 | ||||||
| Reg. nr. | 032DBJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2027 | ||||||
Inspected vehicle
Įranga
AUDIO, VIDEO, KOMMUNIKATSIOON
- stereo (originaal)
- kõlarid
VEOAUTOD
- küljeuks
MUU VARUSTUS
- katusereelingud
- 12v pistikupesad
- välistemperatuuri näidik
- veokonks
- esi- ja tagarataste porikummid
- vahesein
TULED
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- udutuled (tagumine)
- lisatuled
MUGAVUSVARUSTUS
- elektrilised välispeeglid (soojendusega)
- 2x elektrilised akende tõstukid
- toonitud klaasid
- püsikiiruse hoidja
- kohtvalgustid
- parkimiskaamera
TURVA- JA OHUTUSVARUSTUS
- roolivõimendi
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- turvapadi
- signalisatsioon
- immobilisaator
- stabiilsuskontroll
- pidurdusjõukontroll
- veojõukontroll
- lisapidurituli
ROOL
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
ISTMED
- tekstiilpolster
- 2x istmesoojendused
REHVID JA VELJED
- suverehvid
- ilukilbid
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dyzelinas |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1560 cm³ |
| Power: | 85 kW |
| City fuel cons.: | 5.6 l/100 km |
| Highway: | 5 l/100 km |
| Average: | 5.2 l/100 km |
| CO₂ emission: | 137 g/km |
Body and seats
| Spalva: | Juodas |
| Body type: | Sedan |
| Sėdimos vietos: | 3 vnt |
| Durys: | 4 vnt |
| Length: | 4959 mm |
| Width: | 1920 mm |
| Height: | 1899 mm |
| Vehicle category: | N1 |
| Transporto priemonės tipas: | Furgonas |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1740 kg |
| Technical max. mass: | 2660 kg |
| Load bearing capacity: | 920 kg |
| Weight of road train: | 4060 kg |
| Max braked trailer weight: | 1800 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3275 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Heas tehnilises seisukorras Peugeot Expert, visuaalselt korralik ja töökorras kaubik.Sobib hästi ettevõtjale, kullerile või tööautoks, kus vaja ruumi ja töökindlust.
Tehtud suuremad tööd: turbo vahetus, DPF süsteemi hooldus ja puhastus, sidurikomplekti vahetus.
Regulaarselt hooldatud.
Varustus: tagurduskaamera, püsikiiruse hoidja, istmesoojendus, elektriaknad, Webasto.
Lisaks praktiline kaubaruum vineeriga ja katusereelingud.
Võta julgelt ühendust ja tule vaatama!
CarProf Garantii 6 kuud / 3000 km
Võimalus kasutada oma praegust sõidukit sissemaksuks või vahetuseks.
Motor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 428 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Mercedes-Benz Citan
2018, 219 500 km
8999 €
99 €/month
Ford Transit Custom
2017, 252 000 km
9000 €
105 €/month
Peugeot 308
2020, 166 800 km
9199 €
103 €/month
Opel Zafira
2018, 225 000 km
9700 €
113 €/month
Ford Transit Custom
2021, 213 000 km
9900 €
109 €/month
Ford Transit Connect
2018, 156 000 km
9950 €
118 €/month