Peugeot Expert
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2019 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 185 000 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 85 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF3VBBHXHJZ133910 | ||||||
| Reg. nr. | 032DBJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2027 | ||||||
Kontrollitud sõiduk
- 6 kuud / 3000 km
- teostatud müügieelne ettevalmistus
- õige läbisõit
- vahetuseks või sissemaksuks sobib Teie praegune sõiduk
Varustus
AUDIO, VIDEO, KOMMUNIKATSIOON
- stereo (originaal)
- kõlarid
VEOAUTOD
- küljeuks
MUU VARUSTUS
- katusereelingud
- 12v pistikupesad
- välistemperatuuri näidik
- veokonks
- esi- ja tagarataste porikummid
- vahesein
TULED
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- udutuled (tagumine)
- lisatuled
MUGAVUSVARUSTUS
- elektrilised välispeeglid (soojendusega)
- 2x elektrilised akende tõstukid
- toonitud klaasid
- püsikiiruse hoidja
- kohtvalgustid
- parkimiskaamera
TURVA- JA OHUTUSVARUSTUS
- roolivõimendi
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- turvapadi
- signalisatsioon
- immobilisaator
- stabiilsuskontroll
- pidurdusjõukontroll
- veojõukontroll
- lisapidurituli
ROOL
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
ISTMED
- tekstiilpolster
- 2x istmesoojendused
REHVID JA VELJED
- suverehvid
- ilukilbid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1560 cm³ |
| Võimsus: | 85 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.6 l/100 km |
| Maanteel: | 5 l/100 km |
| Keskmine: | 5.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 137 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4959 mm |
| Laius: | 1920 mm |
| Kõrgus: | 1899 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1740 kg |
| Täismass: | 2660 kg |
| Kandevõime: | 920 kg |
| Autorongi mass: | 4060 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3275 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Heas tehnilises seisukorras Peugeot Expert, visuaalselt korralik ja töökorras kaubik.Sobib hästi ettevõtjale, kullerile või tööautoks, kus vaja ruumi ja töökindlust.
Tehtud suuremad tööd: turbo vahetus, DPF süsteemi hooldus ja puhastus, sidurikomplekti vahetus.
Regulaarselt hooldatud.
Varustus: tagurduskaamera, püsikiiruse hoidja, istmesoojendus, elektriaknad, Webasto.
Lisaks praktiline kaubaruum vineeriga ja katusereelingud.
Võta julgelt ühendust ja tule vaatama!
CarProf Garantii 6 kuud / 3000 km
Võimalus kasutada oma praegust sõidukit sissemaksuks või vahetuseks.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 428 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Mercedes-Benz Citan
2018, 219 500 km
8999 €
99 €/kuus
Ford Transit Custom
2017, 252 000 km
9000 €
105 €/kuus
Peugeot 308
2020, 166 800 km
9199 €
103 €/kuus
Opel Zafira
2018, 225 000 km
9700 €
113 €/kuus
Ford Transit Custom
2021, 213 000 km
9900 €
109 €/kuus
Ford Transit Connect
2018, 156 000 km
9950 €
118 €/kuus