MAN TGS
|
|||||||
| Būklė | Naudota | ||||||
| Initial reg. | 10.2008 · Norvegija | ||||||
| Mileage | 254 699 km | ||||||
| Body type | 2 durys, 2 sėdimos vietos | ||||||
| Kuras | Dyzelinas | ||||||
| Variklis | 10.5, 324 kW | ||||||
| Pavara | Galiniai varomieji ratai | ||||||
| VIN | WMA71SZZ88K001585 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2026 | ||||||
Įranga
- PTO: jah
- Soojendusega istmed: jah
- Elektrilised peeglid: jah
- Elektrilised aknad: jah
- Püsikiiruse hoidja: jah
- Udutuled: jah
- Katusetuled: jah
- Vilkur: jah
- AC automaatne: jah
- Tahavaatekaamera: jah
- Pardakompuuter: jah
- Reguleeritav rool: jah
- Tööriistakast: jah
- Tahograaf: jah
- Raami küljepaneelid: jah
- Veokonks: jah
- Roostevaba tööriistakast: jah
- ABS: jah
- EBS: jah
- Roolivõim: jah
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dyzelinas |
| Cubic capacity: | 10.5 l |
| Cubic capacity: | 10518 cm³ |
| Power: | 324 kW |
| Emission standard: | Euro 4 |
Body and seats
| Spalva: | Geltona |
| Sėdimos vietos: | 2 vnt |
| Durys: | 2 vnt |
| Length: | 7730 mm |
| Width: | 2550 mm |
| Height: | 3430 mm |
| Vehicle category: | N3 |
| Transporto priemonės tipas: | Truck |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 13455 kg |
| Technical max. mass: | 28000 kg |
| Load bearing capacity: | 12545 kg |
| Weight of road train: | 44000 kg |
| Max braked trailer weight: | 30545 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3600 mm |
| Number of axles: | 3 |
Additional information
Veoautod → KallurMootori töömaht: 10518 cm³
Juhi asukoht: Vasak
Värv: Kollane
Voodikohtade arv: 1
Tahograafi tüüp: Digitaalne
Vedrustuse tüüp: Leht
Vedrustuse tüüp: Õhk
Roolimine: jah
Tõstetav sild: jah
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point