MAN TGS
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2008 · Norra | ||||||
| Läbisõit | 254 699 km | ||||||
| Keretüüp | 2 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 10.5, 324 kW | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WMA71SZZ88K001585 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2026 | ||||||
Varustus
- PTO: jah
- Soojendusega istmed: jah
- Elektrilised peeglid: jah
- Elektrilised aknad: jah
- Püsikiiruse hoidja: jah
- Udutuled: jah
- Katusetuled: jah
- Vilkur: jah
- AC automaatne: jah
- Tahavaatekaamera: jah
- Pardakompuuter: jah
- Reguleeritav rool: jah
- Tööriistakast: jah
- Tahograaf: jah
- Raami küljepaneelid: jah
- Veokonks: jah
- Roostevaba tööriistakast: jah
- ABS: jah
- EBS: jah
- Roolivõim: jah
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 10.5 l |
| Kubatuur: | 10518 cm³ |
| Võimsus: | 324 kW |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Kollane |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 7730 mm |
| Laius: | 2550 mm |
| Kõrgus: | 3430 mm |
| Sõiduki kategooria: | N3 |
| Sõiduki tüüp: | Veok |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 13455 kg |
| Täismass: | 28000 kg |
| Kandevõime: | 12545 kg |
| Autorongi mass: | 44000 kg |
| Haagis piduritega: | 30545 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3600 mm |
| Sildade arv: | 3 |
Lisainfo
Veoautod → KallurMootori töömaht: 10518 cm³
Juhi asukoht: Vasak
Värv: Kollane
Voodikohtade arv: 1
Tahograafi tüüp: Digitaalne
Vedrustuse tüüp: Leht
Vedrustuse tüüp: Õhk
Roolimine: jah
Tõstetav sild: jah
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis