BMW 320 xDrive Sedan M Sport Drag Rattvärme Park Assist
|
|||||||
| Būklė | Naudota | ||||||
| Initial reg. | 10.2023 | ||||||
| Mileage | 48 500 km | ||||||
| Body type | Sedan, Sedan | ||||||
| Kuras | Dyzelinas | ||||||
| Variklis | 2.0 | ||||||
| Transmisija | Automatinė | ||||||
| Pavara | Visų varomųjų ratų pavara | ||||||
| VIN | WBA48FU06P8D76740 | ||||||
| Reg. nr. | ORA41S | ||||||
Įranga
- RATTUPPVÄRMNING
- RUNFLAT DÄCK
- LÅSBULTAR
- DÄCKTRYCKSMONITOR
- VARIABEL SPORTSTYRNING
- STÖLDLARM M FJÄRRK.
- M SPORTPAKET
- DRAGKROK INFÄLLBAR
- VARNINGSTR.+ 1:A HJ.
- AUT AVBL BACKSPEGLAR
- AUT.AVBL.INNERBACKSP
- FÄLLBARA BAKSÄTEN
- FÖRVARINGSPAKET
- VÄRMESTOLAR FRAM
- KLIMAAUTOMATIK
- FÄLLBARA HUVUDSTÖD BAK
- ACTIVE CRUISE CONTROL
- PARKING ASSISTANT
- DAB TUNER
- TELESERVICE
- CONNECTED DRIVE SERVICES
- DEAKTIVERING PASSAGERARAIRBAG
- HÖGGLANSPOLERAD SHADOWLINE
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dyzelinas |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1995 cm³ |
| Maximum speed: | 228 km/h |
Body and seats
| Spalva: | Baltas |
| Body type: | Sedan |
| Length: | 4713 mm |
| Width: | 1827 mm |
| Height: | 1445 mm |
| Transporto priemonės tipas: | Lengvasis automobilis |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2230 kg |
Additional information
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Hyundai Santa Fe
2023, 44 382 km
37 990 €
407 €/month
Škoda Kodiaq
2024, 52 883 km
38 500 €
413 €/month
Škoda Kodiaq
2024, 58 671 km
38 500 €
413 €/month
Škoda Kodiaq
2023, 46 027 km
38 900 €
417 €/month
Škoda Kodiaq
2024, 40 464 km
42 900 €
460 €/month
Škoda Superb
2024, 65 000 km
42 900 €
491 €/month