BMW 320 d xDrive Sedan M Sport Drag Rattvärme Park Assist
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 10.2023 |
| Keretüüp | Sedaan, Sedan |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.0 |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Tippkiirus: | 228 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Pikkus: | 4713 mm |
| Laius: | 1827 mm |
| Kõrgus: | 1445 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2230 kg |
Sarnased pakkumised
Hyundai Santa Fe
2023, 44 382 km
37 990 €
408 €/kuus
Škoda Kodiaq
2024, 58 671 km
38 500 €
414 €/kuus
Škoda Kodiaq
2024, 30 328 km
38 900 €
418 €/kuus
Mercedes-Benz GLB 220
2023, 25 200 km
39 900 €
458 €/kuus
Škoda Kodiaq
2024, 70 600 km
40 900 €
440 €/kuus
Škoda Kodiaq
2024, 40 000 km
42 590 €
489 €/kuus