MV Agusta BRUTALE 800 DRAGSTER RR
|
|||||||
| Būklė | Naudota | ||||||
| Initial reg. | 03.2019 · Estija | ||||||
| Mileage | 5 000 km | ||||||
| Body type | Classical motorcycle, 2 sėdimos vietos | ||||||
| Kuras | Benzinas | ||||||
| Variklis | 0.8, 103 kW B31 | ||||||
| Transmisija | Mechaninė | ||||||
| Pavara | Galiniai varomieji ratai | ||||||
| VIN | ZCGB111BAKV002712 | ||||||
| Reg. nr. | 08IM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2027 | ||||||
Įranga
Saugumas ir apsauga
- ABS brakes
- Immobiliser
Komfortas
- Virtual cockpit
Žibintai
- Daytime running lights: led
- Rear lights: led
Kitas
- Sports exhaust
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzinas |
| Cubic capacity: | 0.8 l |
| Cubic capacity: | 798 cm³ |
| Power: | 103 kW |
| Average: | 6.7 l/100 km |
| CO₂ emission: | 163 g/km |
| Maximum speed: | 244 km/h |
| Emission standard: | Euro 4 |
Body and seats
| Spalva: | Juodas |
| Body type: | Classical motorcycle |
| Sėdimos vietos: | 2 vnt |
| Length: | 2035 mm |
| Width: | 935 mm |
| Height: | 1050 mm |
| Vehicle category: | L3e |
| Transporto priemonės tipas: | Mototechnics |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 199 kg |
| Technical max. mass: | 379 kg |
| Load bearing capacity: | 180 kg |
| Wheelbase: | 1400 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
MV Agusta Dragster 800 RR on radikaalse disainiga ja väga võimas naked-tüüpi mootorratas.RR-versioon on veelgi võimsam (140 hj) ja tehniliselt täiustatud. 798 cm³ kolmesilindriline mootor pakub tugevat kiirendust ja üle 240 km/h tippkiirust.
Uuendatud šassii, Marzocchi esihark, Sachs tagaamort, Brembo pidurid ja Bosch ABS süsteem ja 200mm tagarehv annavad kokku tugevalt sportliku kuid ohutu sõidufiilingu.
Neli sõidurežiimi (üks kohandatav) võimaldavad erinevaid sõidustiile.
Silmapaistev disain, sportlik sõit ja emotsiooniderohke sõiduelamus on selle ratta peamised tugevused.
- Sõiduk on puhas ja heas tehnilises korras
- Olnud üks omanik, ostetud uuena Eestist
- Paigaldatud 4000€ väärtuses carbon väljalase
- RR erimudel
- Tsikkel on 3-4a jooksul mõned üksikud sõidud teinud
- Originaalosad on alles ja antakse kaasa
- Hooldatud Velt Motocenter Tallinnas
Palume huvi korral ette helistada, sõiduk ei asu meil kontoris kohapeal.
EST, ENG +372 5276666
Exchange option
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.