Subaru XV Subaru XV 2.0i-S CVT CF
| Būklė | Naudota |
| Initial reg. | 09.2012 · Estija |
| Body type | Wagon, 5 durys, 5 sėdimos vietos |
| Kuras | Benzinas |
| Variklis | 2.0, 110 kW FB20 |
| Transmisija | Automatinė |
| Pavara | Visų varomųjų ratų pavara |
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 |
Skelbimas yra archyvuotas
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzinas |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1995 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| City fuel cons.: | 8.6 l/100 km |
| Highway: | 5.5 l/100 km |
| Average: | 6.6 l/100 km |
| Fuel tank capacity: | 60 l |
| CO₂ emission: | 153 g/km |
| Acceleration 0-100 km/h: | 10.7 s |
| Maximum speed: | 187 km/h |
| Emission standard: | Euro 5 |
Body and seats
| Spalva: | Oranžinė |
| Body type: | Wagon |
| Sėdimos vietos: | 5 vnt |
| Durys: | 5 vnt |
| Length: | 4450 mm |
| Width: | 1780 mm |
| Height: | 1570 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transporto priemonės tipas: | Lengvasis automobilis |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1455 kg |
| Technical max. mass: | 1940 kg |
| Load bearing capacity: | 485 kg |
| Max braked trailer weight: | 1200 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 650 kg |
| Wheelbase: | 2635 mm |
| Number of axles: | 2 |