Subaru XV Subaru XV 2.0i-S CVT CF
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 09.2012 · Eesti |
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 2.0, 110 kW FB20 |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.6 l/100 km |
| Maanteel: | 5.5 l/100 km |
| Keskmine: | 6.6 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 60 l |
| CO₂ emissioon: | 153 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 10.7 s |
| Tippkiirus: | 187 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Oranž |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4450 mm |
| Laius: | 1780 mm |
| Kõrgus: | 1570 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1455 kg |
| Täismass: | 1940 kg |
| Kandevõime: | 485 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 650 kg |
| Teljevahe: | 2635 mm |
| Sildade arv: | 2 |