Volvo S90
|
|||||||
| Būklė | Naudota | ||||||
| Initial reg. | 01.2017 | ||||||
| Mileage | 132 000 km | ||||||
| Body type | Sedan, 4 durys, 5 sėdimos vietos | ||||||
| Kuras | Dyzelinas | ||||||
| Variklis | 2.0, 173 kW | ||||||
| Transmisija | Automatinė | ||||||
| Pavara | Visų varomųjų ratų pavara | ||||||
| VIN | YV1PS68BCH1002629 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 11.05.2027 | ||||||
Įranga
- Saadaval Auto Bassadone Turva 24 kuud/40 000 km 890€
- Automaatkäigukast Geartronic 8-käiguline
- Volvo On Call
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- Sõidustabiilsuse juhtimissüsteem ESC
- Automaatne kliimaseade ECC
- USB-pistik
- Siseõhu kvaliteedisüsteem AQS
- Bluetooth
- Kohanduv püsikiirusehoidja järjekorra- ja sõiduabiga
- Istmesoojendused, ees
- Navigatsioon
- 2x võtmed
- Täielik margiesinduse hooldusraamat
- Parkimisandur taga (529)
- Pysäk.apu visual. 360°, vaatii Blis ja himm.ulkopei. (139)
- Pysäköintiavustin puoliautomaattinen + etututka (870)
- Tagurduskaamera taha (790)
- Kaks komplekti rehve
- Katuseluuk, elektriline (30)
- Sähköt. etumat.istuin (vaatii sähköt kulj. istuimen) (10)
- Elektriline juhiiste mäluga (47)
- Soojendusega esiistmed
- Esiistmete elektriline kõrguse ja nimmetoe reguleerimine
- Isofix-kinnitused tagumistel külgistetel
- Kokkupõrkehoiatus automaatse täispidurdusega
- Bluetooth-süsteem
- Automaatne peegel (168)
- Blis-süsteem ristuva liikluse hoiatusega (603)
- WHIPS-kaitsesüsteem
- Küljepatjade ja IC-turvakardinad
- Liiklusmärkide teave
- Sõiduraja jälgimine ja juhi tähelepanu jälgimine
- Aktiivne sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Elektriline tagaluuk
- Digitaalne näidikupaneel 12,3"
- HUD, mittariston heijastusnäyttö tuulilasiin (117)
- Sensus Audio Premium Sound by B&W (553) sis. subwoofer
- LED automaatsed kaugtuled (sisse/välja)
- LED-esituled ja "thors hammer" LED-päevatuled
- Kütusepõhine soojendi taimeriga (273)
- Võtmeta sõidukisüsteem
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dyzelinas |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1969 cm³ |
| Power: | 173 kW |
| City fuel cons.: | 5.7 l/100 km |
| Highway: | 4.3 l/100 km |
| Average: | 4.8 l/100 km |
| CO₂ emission: | 127 g/km |
| Acceleration 0-100 km/h: | 7 s |
| Maximum speed: | 240 km/h |
Body and seats
| Spalva: | Pilkas |
| Body type: | Sedan |
| Sėdimos vietos: | 5 vnt |
| Durys: | 4 vnt |
| Length: | 4963 mm |
| Width: | 1879 mm |
| Transporto priemonės tipas: | Lengvasis automobilis |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1810 kg |
| Technical max. mass: | 2360 kg |
| Max braked trailer weight: | 2200 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
Additional information
The vehicle is located in the central warehouse. Delivery time is at least 7 daysMotor vehicle tax
Annual tax: 221 €
Registration fee: 604 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.