Volvo XC60
|
|||||||
| Būklė | Naudota | ||||||
| Initial reg. | 09.2020 · Estija | ||||||
| Mileage | 141 515 km | ||||||
| Body type | Wagon, 4/5 ust, 5 durys, 5 sėdimos vietos | ||||||
| Kuras | Hibridas (dyzelis/elektra) | ||||||
| Variklis | 2.0, 145 kW | ||||||
| Transmisija | Automatinė | ||||||
| Pavara | Visų varomųjų ratų pavara | ||||||
| VIN | YV1UZK5VCM1721523 | ||||||
| Reg. nr. | 256NRJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Įranga
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Ajam / Vedrustus
- 4Motion
Turva- ja ohutusvarustus
- Elektromehaaniline roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- ESC stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Elektriline käsipidur
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- 3-punkti turvavööd tagaistmetel
- Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem
- Kesklukustus puldiga
- Pakett "Easy Open".
- Vihmasensor
- Immobilizer
- start blocker
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Kiiruse piiraja
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Ümberreastumisabiline „Side Assist“
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Tahavaatekaamera „Rear View“
- Kaugtulede juhtseade "Light Assist"
- "Hädaabi"
- Parkimisandurid ees ja taga
- Start-Stop system
- Digital driver display
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Reguleeritav roolisammas
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- Tagaklaasi soojendus
- Jalamatid kummist
- Elektrilised välispeeglid
- Soojendusega rool
- Lisaküte / ventilatsioon
- Automatic Air Care "Climatronic" 3 zone
Tuled
- Kurvituled
- Esitulede pesurid
- LED esituled
- LED tagatuled
- automaatne esitulede ulatuse reguleerimine
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- USB liides
- Navigatsiooniseade
- Bluetooth liides
- Mobiiltelefoni liides
- Programos ryšys
- Harman Kardon helisüsteem
- Värviline multifunktsionaalnäidik
- Aktiivne teabeekraan
Istmed
- Nahkpolster
- Comfort istmed
- Istmesoojendused ees ja taga
- Elektriliselt reguleeritavad istmed mäludega
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Katusereelingud
- Hooldusraamat
- Metallikvärv
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibridas (dyzelis/elektra) |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1969 cm³ |
| Power: | 145 kW |
| CO₂ emission: | 168 g/km |
Body and seats
| Spalva: | Juodas |
| Body type: | Wagon |
| Sėdimos vietos: | 5 vnt |
| Durys: | 5 vnt |
| Length: | 4688 mm |
| Width: | 1902 mm |
| Height: | 1641 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transporto priemonės tipas: | Lengvasis automobilis |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2050 kg |
| Technical max. mass: | 2520 kg |
| Load bearing capacity: | 470 kg |
| Weight of road train: | 4920 kg |
| Max braked trailer weight: | 2400 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2865 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 390 €
Registration fee: 1348 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.