Volvo XC60
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2020 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 141 515 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (diisel/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.0, 145 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | YV1UZK5VCM1721523 | ||||||
| Reg. nr. | 256NRJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Ajam / Vedrustus
- 4Motion
Turva- ja ohutusvarustus
- Elektromehaaniline roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- ESC stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Elektriline käsipidur
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- 3-punkti turvavööd tagaistmetel
- Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem
- Kesklukustus puldiga
- Pakett "Easy Open".
- Vihmasensor
- Immobilizer
- start blocker
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Kiiruse piiraja
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Ümberreastumisabiline „Side Assist“
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Tahavaatekaamera „Rear View“
- Kaugtulede juhtseade "Light Assist"
- "Hädaabi"
- Parkimisandurid ees ja taga
- Start-Stop system
- Digital driver display
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Reguleeritav roolisammas
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- Tagaklaasi soojendus
- Jalamatid kummist
- Elektrilised välispeeglid
- Soojendusega rool
- Lisaküte / ventilatsioon
- Automatic Air Care "Climatronic" 3 zone
Tuled
- Kurvituled
- Esitulede pesurid
- LED esituled
- LED tagatuled
- automaatne esitulede ulatuse reguleerimine
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- USB liides
- Navigatsiooniseade
- Bluetooth liides
- Mobiiltelefoni liides
- Programos ryšys
- Harman Kardon helisüsteem
- Värviline multifunktsionaalnäidik
- Aktiivne teabeekraan
Istmed
- Nahkpolster
- Comfort istmed
- Istmesoojendused ees ja taga
- Elektriliselt reguleeritavad istmed mäludega
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Katusereelingud
- Hooldusraamat
- Metallikvärv
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (diisel/elekter) |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1969 cm³ |
| Võimsus: | 145 kW |
| CO₂ emissioon: | 168 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4688 mm |
| Laius: | 1902 mm |
| Kõrgus: | 1641 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2050 kg |
| Täismass: | 2520 kg |
| Kandevõime: | 470 kg |
| Autorongi mass: | 4920 kg |
| Haagis piduritega: | 2400 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2865 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 390 €
Registreerimistasu: 1348 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.