Mercedes-Benz GLE 400
| Stāvoklis | Lietots |
| Pirmā reģ. | 06.2024 · Igaunija |
| Komplektācija | e 4Matic AMG |
| Body type | SUV, 5 durvis, 5 sēdvietas |
| Degviela | Uzlādējams hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Dzinējs | 2.0, 185 kW |
| Transmisija | Automātiskā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Warranty | 06.2029 või 150 000km |
| Tehnoülevaatus | 30.06.2028 |
Sludinājums ir arhivēts
Inspected vehicle
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Uzlādējams hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1999 cm³ |
| Power: | 185 kW |
| CO₂ emission: | 24 g/km |
| Maximum speed: | 210 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | SUV |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4947 mm |
| Width: | 2018 mm |
| Height: | 1842 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2789 kg |
| Technical max. mass: | 3190 kg |
| Load bearing capacity: | 401 kg |
| Weight of road train: | 6790 kg |
| Max braked trailer weight: | 3500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2995 mm |
| Number of axles: | 2 |