Mercedes-Benz GLE 400
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 06.2024 · Eesti |
| Varustustase | e 4Matic AMG |
| Keretüüp | Maastur, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Pistikhübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 2.0, 185 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Garantii | 06.2029 või 150 000km |
| Tehnoülevaatus | 30.06.2028 |
Kuulutus on arhiveeritud
Kontrollitud sõiduk
- Läbipaistev sõiduki hooldusajalugu
- Lihtne olemasoleva sõiduki tagasiost
- 6 kuud muretult (või 7000 km) – korralise hoolduseta
- Sõiduki ülevaatus sertifitseeritud töökojas
- Pikendatud garantii
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Pistikhübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1999 cm³ |
| Võimsus: | 185 kW |
| CO₂ emissioon: | 24 g/km |
| Tippkiirus: | 210 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4947 mm |
| Laius: | 2018 mm |
| Kõrgus: | 1842 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2789 kg |
| Täismass: | 3190 kg |
| Kandevõime: | 401 kg |
| Autorongi mass: | 6790 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2995 mm |
| Sildade arv: | 2 |