Volkswagen Passat
| Stāvoklis | Lietots |
| Pirmā reģ. | 07.2016 · Latvija |
| Komplektācija | Connected Series |
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas |
| Degviela | Dīzelis |
| Dzinējs | 1.6, 88 kW |
| Transmisija | Automātiskā |
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa |
| Warranty | jah |
Sludinājums ir arhivēts
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1600 cm³ |
| Power: | 88 kW |
| CO₂ emission: | 107 g/km |
Body and seats
| Krāsa: | Brūns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Technical max. mass: | 1545 kg |
Similar offers
Volkswagen Passat
2015, 308 000 km
8000 €
94 €/month
Volkswagen Passat
2016, 106 978 km
9999 €
113 €/month
Volkswagen Passat
2015, 312 000 km
10 500 €
124 €/month
Volkswagen Passat
2016, 233 776 km
10 699 €
126 €/month
Volkswagen Passat
2015, 389 km
7000 €
79 €/month
Volkswagen Passat Variant
2016, 191 423 km
10 490 €
124 €/month