Mercedes-Benz R 320
| Stāvoklis | Lietots |
| Pirmā reģ. | 02.2007 · Vācija |
| Body type | Wagon, 5 durvis, 6 sēdvietas |
| Degviela | Dīzelis |
| Dzinējs | 3.0, 165 kW |
| Transmisija | Automātiskā |
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa |
| Tehnoülevaatus | 31.07.2025 |
Sludinājums ir arhivēts
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2987 cm³ |
| Power: | 165 kW |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 6 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4922 mm |
| Width: | 1920 mm |
| Height: | 1655 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2220 kg |
| Technical max. mass: | 2865 kg |
| Load bearing capacity: | 645 kg |
| Max braked trailer weight: | 2100 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2980 mm |
| Number of axles: | 2 |