Mercedes-Benz R 320
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 02.2007 · Saksamaa |
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 6 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 3.0, 165 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Tagavedu |
| Tehnoülevaatus | 31.07.2025 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2987 cm³ |
| Võimsus: | 165 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 6 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4922 mm |
| Laius: | 1920 mm |
| Kõrgus: | 1655 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2220 kg |
| Täismass: | 2865 kg |
| Kandevõime: | 645 kg |
| Haagis piduritega: | 2100 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2980 mm |
| Sildade arv: | 2 |