Renault Kangoo VAN E-TECH ELECTRIC EV45
| Stāvoklis | Lietots |
| Pirmā reģ. | 08.2022 · Igaunija |
| Body type | Van, 3 durvis, 2 sēdvietas |
| Degviela | Elektra |
| Dzinējs | 51 kW |
| Transmisija | Automātiskā |
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa |
| Tehnoülevaatus | 31.08.2024 |
Sludinājums ir arhivēts
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Elektra |
| Power: | 51 kW |
| Maximum speed: | 132 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Van |
| Sēdvietas: | 2 gab |
| Durvis: | 3 gab |
| Length: | 4488 mm |
| Width: | 1859 mm |
| Height: | 1812 mm |
| Vehicle category: | N1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Furgons |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1803 kg |
| Technical max. mass: | 2220 kg |
| Load bearing capacity: | 417 kg |
| Weight of road train: | 3720 kg |
| Max braked trailer weight: | 1500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2716 mm |
| Number of axles: | 2 |
Similar offers
Renault Kangoo
2022, 119 270 km
14 900 €
160 €/month
Citroën C4
2021, 25 000 km
22 500 €
265 €/month
Hyundai Kona
2022, 31 213 km
22 900 €
256 €/month
Maxus Euniq 5
2023, 16 000 km
23 400 €
261 €/month
Peugeot 2008
2023, 28 000 km
24 750 €
259 €/month
Peugeot 2008
2023, 27 000 km
24 750 €
259 €/month