Renault Kangoo VAN E-TECH ELECTRIC EV45
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 08.2022 · Eesti |
| Keretüüp | Kaubik, 3 ust, 2 kohta |
| Kütus | Elekter |
| Mootor | 51 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.08.2024 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Võimsus: | 51 kW |
| Tippkiirus: | 132 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 4488 mm |
| Laius: | 1859 mm |
| Kõrgus: | 1812 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1803 kg |
| Täismass: | 2220 kg |
| Kandevõime: | 417 kg |
| Autorongi mass: | 3720 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2716 mm |
| Sildade arv: | 2 |