BMW M340 M-Sport
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 12.2019 · Vācija | ||||||
| Body type | Sedan, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 3.0, 285 kW B57D30B | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WBA5U91060FJ32722 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Bērnu slēdzene
- ABS bremzes
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Automātiskās avārijas gaismas
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Brīdinājums par šķērsvirziena satiksmi
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
- Kalnu bremze
Komforts
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Attālā palaišana
- Gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Sēdekļu sildītāji
- Priekšējais roku balsts
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga
Salons
- Kāju paklājiņi
- Pārnesumu sviras kloķis
- Centrālā konsole
- Ādas apdare: melns
Multimēdija
- Ekrāns
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce
- DAB radio
- Automašīnas dators
- Automašīnas tālrunis
- Bluetooth
Lukturi
- Pagriezienu gaismas
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2993 cm³ |
| Power: | 285 kW |
| CO₂ emission: | 165 g/km |
| Maximum speed: | 250 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Sedan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4713 mm |
| Width: | 1827 mm |
| Height: | 1445 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2047 kg |
| Technical max. mass: | 2430 kg |
| Load bearing capacity: | 383 kg |
| Weight of road train: | 4230 kg |
| Max braked trailer weight: | 1800 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2851 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
hooldusajalugu:13/01/2020 - 4 km
06/01/2022 - 28.939 km
07/12/2022 - 46.579 km
04/10/2023 - 61.168 km
04/07/2024 - 72.312 km
21/08/2025 - 93.314 km
2 võtmed
Sõiduk ei asu hetkel eestis ja tuuakse Eestisse Tellimuse peale.
Motor vehicle tax
Annual tax: 322 €
Registration fee: 1085 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Volkswagen Arteon
2021, 69 800 km
35 900 €
383 €/month
BMW 420
2021, 59 946 km
36 000 €
386 €/month
Land Rover Range Rover
2018, 152 000 km
36 900 €
434 €/month
Maserati Levante
2017, 44 469 km
36 900 €
422 €/month
Mercedes-Benz GLC 43 AMG
2018, 119 036 km
36 990 €
421 €/month
Mercedes-Benz GLA
2020, 20 800 km
37 479 €
428 €/month