BMW M340 M-Sport
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2019 · Saksamaa | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 3.0, 285 kW B57D30B | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WBA5U91060FJ32722 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Külgmised turvakardinad
- Lapselukk
- ABS pidurid
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Eest ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Kaugkäivitus
- Kliimaseade
- Välispeeglid
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid
- Käiguvahetus roolilt
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
Sisustus
- Jalamatid
- Käigukanginupp
- Keskkonsool
- Nahkpolster: must
Multimeedia
- Ekraan
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade
- DAB raadio
- Autokompuuter
- Autotelefon
- Bluetooth
Tuled
- Kurvituled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Esitulede pesurid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2993 cm³ |
| Võimsus: | 285 kW |
| CO₂ emissioon: | 165 g/km |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4713 mm |
| Laius: | 1827 mm |
| Kõrgus: | 1445 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2047 kg |
| Täismass: | 2430 kg |
| Kandevõime: | 383 kg |
| Autorongi mass: | 4230 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2851 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
hooldusajalugu:13/01/2020 - 4 km
06/01/2022 - 28.939 km
07/12/2022 - 46.579 km
04/10/2023 - 61.168 km
04/07/2024 - 72.312 km
21/08/2025 - 93.314 km
2 võtmed
Sõiduk ei asu hetkel eestis ja tuuakse Eestisse Tellimuse peale.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 322 €
Registreerimistasu: 1085 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Arteon
2021, 69 800 km
35 900 €
383 €/kuus
BMW 420
2021, 59 946 km
36 000 €
386 €/kuus
Land Rover Range Rover
2018, 152 000 km
36 900 €
434 €/kuus
Maserati Levante
2017, 44 469 km
36 900 €
422 €/kuus
Mercedes-Benz GLC 43 AMG
2018, 119 036 km
36 990 €
421 €/kuus
Mercedes-Benz GLA
2020, 20 800 km
37 479 €
428 €/kuus