BMW 750
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 08.2006 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 231 000 km | ||||||
| Komplektācija | Individual | ||||||
| Body type | Sedan, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 4.8, 270 kW N62B48B | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | WBAHL81070DH78294 | ||||||
| Reg. nr. | 689BXN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Nakts redzamības palīgs
- Vilces kontrole
- Ārkārtas izsaukumu sistēma eCall
- Elektroniskā stāvbremze
- Pretaizdzīšanas drošības skrūves/uzgriežņi
- Signalizācijas sistēma: ar slīpuma sensoru, ar tilpuma sensoru
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- Regulējama piekare
- Atdzesēta cimdu kaste: priekšpuse
- 12 V kontaktligzda
- Servo durvju aizvērējs
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: 2 zones, klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, ar atmiņu, pašaptumšojošs, salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās sensori
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums, elektrisks, ar atmiņu
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu, priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse, aiz
- Komforta sēdekļi: priekšpuse
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm, ar dzesēšanu
- Aizmugurējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Spoguļi saules aizsargos
- Rullveida žalūzijas uz aizmugurējā loga: elektrisks
- Rullo žalūzijas uz durvīm: elektrisks
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Slēpju soma
- Peļķes gaismas
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Diferenciālis: elektronisks
- Automātiski apsildāmi vējstiklu mazgātāji
- Aizmugurējā loga apsilde
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Bagāžnieka paklājiņš: tekstils
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Centrālā konsole: ādas pārklājums, kontrastējošas šuves
- Virsraksts: tumšs
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Brīvroku sistēma
- GSM antena
- Automašīnas dators
- Automašīnas tālrunis
- Stereo: oriģināls
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
- Zemfrekvences skaļrunis
- CD atskaņotājs: kaste
- Bluetooth
Lukturi
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Logic 7
- Soft close
- Dynamic Drive
- Night Vision
- Adaptive Cruise Control
- Must lagi
- Automaatsed kaugtuled
- Comfort istmed
- Comfort Access
- Individual pakett
- Individual veljed
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 4.8 l |
| Cubic capacity: | 4799 cm³ |
| Power: | 270 kW |
| City fuel cons.: | 16.9 l/100 km |
| Highway: | 8.3 l/100 km |
| Average: | 11.4 l/100 km |
| CO₂ emission: | 271 g/km |
| Acceleration 0-100 km/h: | 5.9 s |
| Maximum speed: | 250 km/h |
| Emission standard: | Euro 4 |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Sedan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 5039 mm |
| Width: | 1902 mm |
| Height: | 1491 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1985 kg |
| Technical max. mass: | 2490 kg |
| Load bearing capacity: | 505 kg |
| Max braked trailer weight: | 2100 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2990 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Minu käes alates 2020a, selle aja jooksul teostatud erinevaid remondi ja hooldus töid.Tehniliselt heas korras ja originaal konditsioonis.
Autol on all R20 uueväärsed rehvid, ees 245/40R20, taga 275/35R20.
Äsja läbitud tehnoülevaatus ilma vigadeta.
Talvel seisnud hoiukohas.
Välimus heas korras.
Individual värv, Rubinscwarz.
Täpsem info telefoni teel.
Asub Viimsis.
Vahetust ei soovi!
Registreerimismaks 830 eur ostjaga pooleks.
Motor vehicle tax
Annual tax: 148 €
Registration fee: 737 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.