BMW 750
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2006 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 231 000 km | ||||||
| Varustustase | Individual | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 4.8, 270 kW N62B48B | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WBAHL81070DH78294 | ||||||
| Reg. nr. | 689BXN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Öise nägemise assistent
- Veojõukontroll
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Elektrooniline seisupidur
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon: kaldeanduriga, mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Reguleeritav vedrustus
- Jahutusega kindalaegas: ees
- 12V pistikupesa
- Servosulgur ustel
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: 2 tsooni, kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, mäluga, isetumenevad, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimisandurid
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus, elektriline, mäluga
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees, taga
- Comfort istmed: ees
- Käetugi ees: laekaga, jahutusega
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides
- Rulookardin tagaaknal: elektriline
- Rulookardinad ustel: elektrilised
- Uste sisevalgustus
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Suusakott
- Lombituled
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Differentsiaal: elektrooniline
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Pagasiruumi matt: tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Keskkonsool: nahkkattega, kontrast õmblusega
- Laepolster: tume
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- GSM antenn
- Autokompuuter
- Autotelefon
- Stereo: originaal
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- CD mängija: boks
- Bluetooth
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Logic 7
- Soft close
- Dynamic Drive
- Night Vision
- Adaptive Cruise Control
- Must lagi
- Automaatsed kaugtuled
- Comfort istmed
- Comfort Access
- Individual pakett
- Individual veljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 4.8 l |
| Kubatuur: | 4799 cm³ |
| Võimsus: | 270 kW |
| Kütusekulu linnas: | 16.9 l/100 km |
| Maanteel: | 8.3 l/100 km |
| Keskmine: | 11.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 271 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 5.9 s |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5039 mm |
| Laius: | 1902 mm |
| Kõrgus: | 1491 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1985 kg |
| Täismass: | 2490 kg |
| Kandevõime: | 505 kg |
| Haagis piduritega: | 2100 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2990 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Minu käes alates 2020a, selle aja jooksul teostatud erinevaid remondi ja hooldus töid.Tehniliselt heas korras ja originaal konditsioonis.
Autol on all R20 uueväärsed rehvid, ees 245/40R20, taga 275/35R20.
Äsja läbitud tehnoülevaatus ilma vigadeta.
Talvel seisnud hoiukohas.
Välimus heas korras.
Individual värv, Rubinscwarz.
Täpsem info telefoni teel.
Asub Viimsis.
Vahetust ei soovi!
Registreerimismaks 830 eur ostjaga pooleks.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 148 €
Registreerimistasu: 737 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.