Škoda Kamiq
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 06.2021 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 54 607 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | Ambition | ||||||
| Body type | Hatchback, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.0, 81 kW DLA | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| Warranty | Garantii kehtib kuni 28.06.2026 | ||||||
| VIN | TMBGR7NW5M3157036 | ||||||
| Reg. nr. | 592WLG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: priekšpuse, aiz
- Atgriešanas atgādinājuma sistēma
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Ārkārtas izsaukumu sistēma eCall
- Imobilizators
- Bremzes
- Signalizācijas sistēma: ar slīpuma sensoru, ar tilpuma sensoru
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- USB: 2 gab, usb-c
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Gaisa kondicionēšana: 2 zones, klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: regulējams, ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi: oriģināls
- Āra temperatūras displejs
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Rokas bremzes svira: ādas pārklājums
- Informācijas panelis
- Virsraksts: spilgts, tekstils
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse, skārienjutīgs
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Brīvroku sistēma
- DAB radio
- Stereo: oriģināls
- Skaļruņi
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji: led
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Rezerves ritenis: pilna izmēra
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
- Tagurduskaamera
- 17" valuveljed BRAGA, rehvid 205/55 R17
- Ambition Plus: KESSY, SunSet, raadio Bolero, tagumised parkandurid, SmartLink, Climatronic
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.0 l |
| Cubic capacity: | 999 cm³ |
| Power: | 81 kW |
| City fuel cons.: | 5.9 l/100 km |
| Highway: | 4 l/100 km |
| Average: | 5 l/100 km |
| CO₂ emission: | 124 g/km |
| Maximum speed: | 194 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4241 mm |
| Width: | 1793 mm |
| Height: | 1559 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1237 kg |
| Technical max. mass: | 1740 kg |
| Load bearing capacity: | 503 kg |
| Max braked trailer weight: | 2940 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 75 kg |
| Wheelbase: | 2639 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 71 €
Registration fee: 517 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.