Škoda Kamiq
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 54 607 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | Ambition | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.0, 81 kW DLA | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | Garantii kehtib kuni 28.06.2026 | ||||||
| VIN | TMBGR7NW5M3157036 | ||||||
| Reg. nr. | 592WLG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: ees, taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Immobilisaator
- Pidurid
- Signalisatsioon: kaldeanduriga, mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB: 2 tk, usb-c
- Võtmeta käivitus
- Kliimaseade: 2 tsooni, kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Armatuurlaud
- Laepolster: hele, tekstiil
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Käed vabad süsteem
- DAB raadio
- Stereo: originaal
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Suunatuled: led
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Varuratas: täismõõdus
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
- Esi- ja tagarataste porikummid
- Tagurduskaamera
- 17" valuveljed BRAGA, rehvid 205/55 R17
- Ambition Plus: KESSY, SunSet, raadio Bolero, tagumised parkandurid, SmartLink, Climatronic
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 999 cm³ |
| Võimsus: | 81 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.9 l/100 km |
| Maanteel: | 4 l/100 km |
| Keskmine: | 5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 124 g/km |
| Tippkiirus: | 194 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4241 mm |
| Laius: | 1793 mm |
| Kõrgus: | 1559 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1237 kg |
| Täismass: | 1740 kg |
| Kandevõime: | 503 kg |
| Haagis piduritega: | 2940 kg |
| Haagis piduriteta: | 75 kg |
| Teljevahe: | 2639 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 71 €
Registreerimistasu: 517 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.