Toyota Land Cruiser
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 09.2023 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 196 540 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | Executive N1 | ||||||
| Body type | Wagon, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.8, 150 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| Warranty | jah | ||||||
| VIN | JTEBR3FJ705027971 | ||||||
| Reg. nr. | 958GXT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Gaisa kondicionēšana
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri
- Elektriski regulējami sēdekļi
- Ventilējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos
- Lietus sensors
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
Multimēdija
- Automašīnas dators
- Stereo
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Tālās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis
- N1G kategooria sõiduk
- Põhjakaitse Metec
- Kojameeste jääsulataja
- Jahutusega esiistmete käetoelaegas
- Sõiduki kerel esineb värvikahjustusi
- Viimane hooldusvälp ületatud
- Rehvid kulunud
- Võib esineda veel varjatud vigastusi
- Sõiduk on registreeritud uuena Eestis
- LKF-i andmetel ei ole sõiduk osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis
- kergmetallveljed (19" originaal)
- turvapatjade arv (7)
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.8 l |
| Cubic capacity: | 2755 cm³ |
| Power: | 150 kW |
| CO₂ emission: | 257 g/km |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4840 mm |
| Width: | 1885 mm |
| Height: | 1835 mm |
| Vehicle category: | N1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Furgons |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2355 kg |
| Technical max. mass: | 2990 kg |
| Load bearing capacity: | 635 kg |
| Weight of road train: | 5990 kg |
| Max braked trailer weight: | 3000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2790 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 948 €
Registration fee: 5584 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Toyota Land Cruiser
2017, 301 500 km
24 900 €
290 €/month
Toyota Land Cruiser
2016, 118 000 km
35 399 €
406 €/month
Toyota Land Cruiser
2017, 104 000 km
35 490 €
407 €/month
Toyota Land Cruiser
2017, 104 850 km
35 900 €
409 €/month
Toyota Land Cruiser
2017, 90 129 km
41 990 €
481 €/month
Toyota Land Cruiser
2021, 179 996 km
48 490 €
542 €/month