Toyota Land Cruiser
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2023 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 196 540 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | Executive N1 | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.8, 150 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | JTEBR3FJ705027971 | ||||||
| Reg. nr. | 958GXT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Kliimaseade
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Ventileeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Vihmaandur
Sisustus
- Iluliistud salongis
Multimeedia
- Autokompuuter
- Stereo
Tuled
- Lähituled: led
- Kaugtuled: led
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
- N1G kategooria sõiduk
- Põhjakaitse Metec
- Kojameeste jääsulataja
- Jahutusega esiistmete käetoelaegas
- Sõiduki kerel esineb värvikahjustusi
- Viimane hooldusvälp ületatud
- Rehvid kulunud
- Võib esineda veel varjatud vigastusi
- Sõiduk on registreeritud uuena Eestis
- LKF-i andmetel ei ole sõiduk osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis
- kergmetallveljed (19" originaal)
- turvapatjade arv (7)
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.8 l |
| Kubatuur: | 2755 cm³ |
| Võimsus: | 150 kW |
| CO₂ emissioon: | 257 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4840 mm |
| Laius: | 1885 mm |
| Kõrgus: | 1835 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1G |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2355 kg |
| Täismass: | 2990 kg |
| Kandevõime: | 635 kg |
| Autorongi mass: | 5990 kg |
| Haagis piduritega: | 3000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2790 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 948 €
Registreerimistasu: 5584 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Toyota Land Cruiser
2017, 301 500 km
24 900 €
290 €/kuus
Toyota Land Cruiser
2016, 118 000 km
35 399 €
406 €/kuus
Toyota Land Cruiser
2017, 104 000 km
35 490 €
407 €/kuus
Toyota Land Cruiser
2017, 104 850 km
35 900 €
409 €/kuus
Toyota Land Cruiser
2017, 90 129 km
41 990 €
481 €/kuus
Toyota Land Cruiser
2021, 179 996 km
48 490 €
542 €/kuus