Hyundai Santa Fe
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 11.2021 · Vācija | ||||||
| Mileage | 27 500 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | Calligraphy Hybrid 4WD | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Uzlādējams hibrīds (benzīns/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 1.6, 132.2 kW G4FT | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| Warranty | 5 aastat läbisõidupiiranguta | ||||||
| VIN | KMHS4812DMU009682 | ||||||
| Reg. nr. | 710CGS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma: ar tilpuma sensoru
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Panorāmas jumts
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, ar atmiņu, salokāms
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Digitālais instrumentu panelis
- Informācijas attēlošana uz vējstikla
- Bezvadu tālruņa uzlāde
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums, elektrisks, ar atmiņu
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Ventilējami sēdekļi: priekšpuse
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse, aiz
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Rullo žalūzijas uz durvīm
- Prožektori
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
Salons
- Krūzīšu turētāji
- Ādas apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: krell premium stereo w, oriģināls, usb ports
- Skaļruņi
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Brauciena skaitītājs
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Uzlādējams hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1598 cm³ |
| Power: | 132.2 kW |
| CO₂ emission: | 37 g/km |
| Maximum speed: | 187 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4785 mm |
| Width: | 1900 mm |
| Height: | 1685 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2144 kg |
| Technical max. mass: | 2650 kg |
| Load bearing capacity: | 506 kg |
| Max braked trailer weight: | 1350 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2765 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Hea varustus !
Exchange option
Motor vehicle tax
Annual tax: 230 €
Registration fee: 783 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.