Hyundai Santa Fe
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2021 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 27 500 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | Calligraphy Hybrid 4WD | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Pistikhübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 1.6, 132.2 kW G4FT | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| Garantii | 5 aastat läbisõidupiiranguta | ||||||
| VIN | KMHS4812DMU009682 | ||||||
| Reg. nr. | 710CGS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon: mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Panoraamkatus
- 12V pistikupesa
- USB
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, mäluga, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: ees, taga
- Digitaalne näidikutepaneel
- Info kuvamine esiklaasile
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus, elektriline, mäluga
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Ventileeritavad istmed: ees
- Istmesoojendused: ees, taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Rulookardinad ustel
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
Sisustus
- Topsihoidjad
- Nahkpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: krell premium stereo w, originaal, usb pesa
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Pagasikate
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Pistikhübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 132.2 kW |
| CO₂ emissioon: | 37 g/km |
| Tippkiirus: | 187 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4785 mm |
| Laius: | 1900 mm |
| Kõrgus: | 1685 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2144 kg |
| Täismass: | 2650 kg |
| Kandevõime: | 506 kg |
| Haagis piduritega: | 1350 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2765 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Hea varustus !
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 230 €
Registreerimistasu: 783 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.